Ukrajina je ve válce! To nám nemůže být jedno!

Nepřísluší nám hodnotit a už vůbec ne veřejně, ačkoliv svůj názor samozřejmě máme.
Co ale můžeme udělat je přispět na pomoc rodinám a vojákům na Ukrajině, i uprchlíkům před válkou u nás. Za Chytré hračky i za nás osobně, už jsme peníze na podporu Ukrajiny poslali skrze neziskovou organizaci Člověk v tísni v prvních dnech válčení. Ale pořád máme pocit že to bylo málo! Pomoc nebude třeba jen teď, ale i za několik týdnů, pravděpodobně i let. Proto jsme se rozhodli, že dnešním dnem počínaje, budeme z částky každé objednávky převádět 1,5% na účet, který jsme k těmto účelům zřídili. Tyto peníze budeme pravidelně vybírat a nakupovat za ně aktuálně potřebné věci, které budeme odvážet na konkrétní otevřené sbírky.


Jak můžete pomoci?

1) Objednat si jakékoliv zboží na www.chytrehracky.cz - z každé objednávky budeme automaticky odvádět 1,5% na účet zřízený k těmto účelům: 2902135245/2010


nebo


2) Můžete přispět přímým příspěvkem na účet "Chytré hračky na podporu Ukrajiny":


2902135245/2010


nebo


3) Můžete na adresu našeho skladu a prodejny přivézt potřebné věci, které budeme pravidelně svážet na aktuálně probíhané sbírky na pomoc Ukrajině. Je-li pro Vás logisticky náročné, můžete k nám do skladu Váš příspěvek zabalit a ZDARMA odeslat. Stačí odnést na nejbližší místo zásilkovny, kde nahlásíte kód:
99277911.

Na místě už sami vytisknout štítek, nalepí na balíček a odešlou k nám. Pozor na maximální váhu 10 kg a maximální rozměr do 150 cm (součet všech stran).


Které věci jsou stále potřeba?


Spacáky, karimatky, trvanlivé potraviny, káva, čaj, energy tyčinky, čokoláda, sunary, pleny, přesnídávky, základní léky, obvazy, náplasti....


Doufáme, že válka brzy skončí a že zvítězí dobro nad lží a nenávistí!


Kontakt pro koordinaci:
antonie.svobodova@chytrehracky.cz
725 835 534