Pišlické balanční kameny

Kód: 1926001
Novinka
580 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Zkuste si postavit věž nebo dům z těchto nepravidelně broušených kamenů! Žádná stavba se neopakuje dvakrát. 20 dřevěných "kamenů", vyrobených z jasanového dřeva, různé velikosti a tvaru, doplněných o jednoho tmavého pišlika.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pišlici si hrají volně, svobodně, tvořivě. Zkouší si postavit věže, hledají neobvyklé tvary, staví skály i futuristické domy. Žádná naše stavba se neopakuje dvakrát stejně. Balanční kameny jsou zajímavé svou nepravidelností: žádná jejich plocha není úplně rovná. Je proto třeba hlídat rovnováhu, učit se statice. Kdo postaví nejvyšší věž? Baleno v praktické lepenkové krabičce s uzavíratelným víkem. Cena včetně pišlika.

Pišlik je česká značka pravé rukodělné a řemeslné výroby původních originálních a designových hraček. Všechny jejich hračky jsou přírodní, bez použití jakýkoliv barev a laků. Každou hračku vyrábí pouze české ruce. Všechny kostičky jsou bezpečné a nespolknutelné. Díky dřevu jsou kostky prakticky nezničitelné a i po 10 letech budou vypadat stále stejně. Každý kus je originál. Baleno v praktické lepenkové krabičce s uzavíratelným víkem. Cena včetně pišlika.

Sada obsahuje 20 kamenů. Největší velikost kostky je přibližně 50x30x30 mm. Každá kostka je broušena zvlášť ručně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hračky
1. Pro: Kluk, Holka
2. Věk: Od 3 let, Od 4 let, Od 5 let, Od 6 let
3. Čím se baví: Stavebnice
4. Materiál: Dřevěné
5. Obor: Jemná motorika, Tvary, Prostorová orientace
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: