Moje první počítání

Kód: 1801004
Novinka
1 090 Kč
Objednáno - na dotaz
Položka byla vyprodána…
Chcete nauči Vaše děti počítat, tak aby pochopili logiku počítání? Tato pomůcka je to spolehlivě naučí. Inspirováno montessori metodologií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato didaktiká pomůcka pomůže Vašim dětem pochopit principy počítání.

Montessori hračka jednoduše potrénuje počty od 1-999 pomocí jednotlivých bloků z kostiček.

POPIS OBSAHU: Obsahuje 45 oboustranných kartiček: na jedné straně je zobrazeno číslo a na druhé straně je stejné množství znázorněno bloky se základem 10 (obrázkové znázornění). Všechny kartičky mají drážku pro jejich správné umístění. Kartičky jsou rozděleny následovně: 20 kartiček s jednotkami 9 kartiček s desítkami 9 kartiček se stovkami 7 kartiček se symboly Obsahuje 125 bloků s odlišnými barvami, které lze na sebe skládat. Jsou rozděleny takto: 105 bloků s jednotkami nebo kostkami 10 bloků s desítkami nebo tyčinkami 10 bloků se stovkami nebo destičkami.

Byly použity barvy metodologie Montessori. Vyrobeno z tvrzeného kartonu a z plastu. V montessori barvách.

Určeno pro děti od 4 do 8 let.

 

  30691_CS

O značce AKROS

Equipo Akros 2017

 

Španělská rodinná firma se skvělým profesionálním týmem, která má více než 30 leté zkušenosti s výrobou vzdělávacích pomůcek. Prodává do více než 50 zemí a zabývá se převážně vývojem pomůcek pro školy a školky. Své pomůcky vyvíjí za pomoci učitelů, logopedů, odborníků na vzdělávání a cílem je vymýšlení takových didaktických her, které budou děti ne jen bavit, ale zároveň je budou rozvíjet a vzdělávat. Koncepty produktů jsou často navrženy pro práci s učiteli a jejich žáky.

akros logo

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: