Menší bubínek Carton Cajon Mini Natur

Kód: 1927004
Novinka Připravujeme
890 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Buben Carton Cajon® Mini je originálně pojatý perkusní hudební nástroj vhodný pro děti do výšky 150 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cajon nebo buben se obecně používá pro elementární výuku rytmiky, v muzikoterapii při rozvoji smyslového vnímání dětí. Vlastní bubnování děti zklidňuje a přivádí je do nitra jich samotných. Carton Cajon je vyrobený z kartonu, jeho povrch je více pružný, prsty se od něj lehce odráží a ze hry pak děti nebolí ruce.

Pro malé bubeníky se Carton Cajon stává ideálním cvičným bubnem. Papírový buben se hodí zejména na domácí cvičení, díky skládací konstrukci si jej ale může malý muzikant vzít v baťůžku sebou i na víkend na chatu. Také sousedi nezůstanou zkrátka – ocení nižší basovou intenzitu při večerním cvičení bubeníka.

Jak Carton Cajon hraje

Carton Cajon je plnohodnotný hudební nástroj. Můžete na něj zahrát tři druhy tónů: údery na horní část cajonu hrají vysoké slacky a střední toniky, údery do střední části cajonu poskytují hlubší basy.

V horní části ozvučené strany je navíc zevnitř cajonu umístěno strunění, které při úderu vydává příjemně chrastivý zvuk, podobný virblu.

Díky unikátní patentované konstrukci je skládání Carton Cajonu jednoduché a zabere přibližně 20 vteřin. Možná jen napoprvé budete muset dětem trošku pomoci, konstrukce je přeci jen robustní. Tento malý kachůnek unese i dospěláka – silový karton, k jehož výrobě se používá papír hutněný vysokým obsahem dřevitých vláken.

Hrany cajonu jsou oblé, nikde netlačí, neřežou do stehen a děti se nijak nezraní. 

Rozměry: 23x23x35 cm

Nosnost: 120 Kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Hudební nástroje
1. Pro: Kluk, Holka
2. Věk: Od 3 let, Od 4 let, Od 5 let, Od 6 let
3. Čím se baví: Hudba
4. Materiál: Papír/karton
5. Obor: Hudební výchova
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: