Velký buben Carton Cajon Standard Natur

Kód: 1927002
Novinka Připravujeme
990 Kč
Produkt již není v nabídce
Položka byla vyprodána…

Novinka mezi perkusemi charakteristická svým zvukem a skládací konstrukcí je ideální cvičný cajon pro každý den. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bubnujte, cvičte, relaxujte, projevte emoce. Carton Cajon® vás nadchne svou kvalitou a praktičností. Snadno jej sbalíte sebou na cesty nebo jej oceníte coby originální bytový doplněk, který si pomalujete podle svého vkusu.

Přestože je Carton Cajon vyrobený z kartonu, jedná se o plnohodnotný hudební nástroj. Jeho povrch je oproti dřevěným cajonům pružnější, prsty se od něj lehce odráží a ze hry nebolí ruce. Hraní je tím pohodlnější, což si oblíbí zejména začínající hráči. 

Ale i ostřílený bubeník využije Carton Cajon na domácí cvičení nebo jamování s přáteli, protože si jej díky skládací konstrukci může vzít kamkoliv sebou. Nižší basovou intenzitu ocení především sousedi těch z vás, kteří na cajon cvičíte doma.

Jak Carton Cajon hraje

Na Carton Cajon můžete zahrát tři druhy tónů. Údery na horní část cajonu hrajete vysoké slacky a střední toniky, údery do střední části cajonu zahrajete hluboké basy.

V horní části ozvučené strany je zevnitř cajonu umístěno strunění, které při úderu vydává příjemně chrastivý zvuk, podobný virblu. Strunění je uchyceno napevno jen na jedné straně, druhá strana je volná. Intenzita chrastění se tak dá individuálně upravit.

 Specialitou Carton Cajonu je zvuk, který na dřevěném cajonu nezahrajete. Součástí každého cajonu je totiž odolná gumička ze speciální pryže. Lze ji navléknout na přední horní díl cajonu a při hře využít na pronikavé práskavé „slash” zvuky. Tím oživíte melodickou linku hry.

Díky unikátní patentované konstrukci je skládání Carton Cajonu jednoduché a zabere přibližně 20 vteřin. Lze jej opakovaně skládat a rozkládat, a to více jak 500x. Cajon unese váhu 150kg bubeníka. Rozměry: 30x30x45 cm.

Hrany cajonu jsou oblé, takže vás nikde netlačí, ani neřežou do stehen. Pevnost víka a dna cajonu zaručuje zdvojení materiálu: dvě vrstvy kartonu jsou pevně slepeny k sobě, což zvyšuje odolnost nejnamáhanější části konstrukce. Vložka, která se vsune dovnitř cajonu, ještě podpoří nosnost cajonu zevnitř.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hudební nástroje
1. Pro: Kluk, Holka
2. Věk: Od 3 let, Od 4 let, Od 5 let, Od 6 let
3. Čím se baví: Hudba
4. Materiál: Papír/karton
5. Obor: Hudební výchova
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: