Odolný mikroskop GeoSafari® MicroPro™ a příslušenství (48 kusů součástí setu)

Kód: 2030019
Novinka Tip
1 590 Kč
Objednáno - na dotaz

Máte doma malého badatele nebo biologa? Tenhle odolný mikroskop je skutečným vědeckým nástrojem a  bude zdatně asistovat malým školákům doma nebo ve třídě. Jedná se celou sadu, která obsahuje 95 dílů doplňků, potřebným k mikroskopickému zkoumání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mladí vědci mohou pomocí této 95dílné sady mikroskopů zkoumat úplně nový svět od buněk po krystaly. Otočný objektiv nabízí zvětšení 50x, 100x, 150x, 300x a 600x a vestavěné světlo a zaostření pomáhají poskytovat jasný a ostrý obraz. Sada obsahuje profesionálně připravené diapozitivy a vybavení pro děti k přípravě vlastních diapozitivů.

Co rozvíjíme?

  • Vzbuzujeme touhu po poznání a vědění.
  • Pozorovací schopnosti
  • Při zaostřování využíváme i hmatový cit a jemnou motoriku

Sada se dodává společně s vybavením vhodným pro děti , včetně pipety, Petriho misky, zkumavky, skalpelu a pinzety. Vyžaduje 2 AA baterie, které nejsou součástí balení.

Výrobce doporučuje dětem od 8 let, ale záleží na individuálních schopnostech Vašich dětí.

Více o GeoSafari® Jr.

GeoSafari je značka, která je součástí firmy Learning Resources. Hlavním úkolem bylo, aby malé děti v sobě sami probudili touhu po prozkoumávání našeho světa. Touha po vědění je přirozená, jen stačí dát dětem dobré nástroje k tomu, aby dokázali svou vlastní přirozenou zvědavost uspokojit.

 

Návrh bez názvu

Děkujeme za váš nákup.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: