Třídění a recyklování

Kód: 20552
689 Kč
Objednáno - na dotaz
Položka byla vyprodána…

Asociační hra pro výuku třídění a dělení různých druhů odpadu: organický, plasty, lahve, plechovky, papír, karton, sklo, baterie atd. Pomáhá vytvořit "kulturu recyklace", která je nezbytná pro vyrovnané životní prostředí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hra se skládá z 5 nádob (modrá, zelená, žlutá, oranžová a šedá), 35 karet s fotografiemi, které představují různé druhy odpadků. Obsahuje také samolepky potisknuté rozdílnými symboly (v závislosti na druhu odpadků), které se nalepí na  5 nádob (např. samolepka se sklem patří na zelenou nádobu). Do kontejnerků se vhazují fotografie předmětů určených k recyklaci. Dále obsahuje pedagogický manuál. 

Karty jsou vyrobeny ze silného slisovaného kartonu. Vše baleno v praktickém kufříku. Rozměry: karty 6,1x6,1cm; plastové nádoby 10x10x5cm

Cíl hry: Ideální pomůcka pro výuku ekologického myšlení - odpovědného chování k okolnímu prostředí. Hráči se učí třídit odpad.

O značce AKROS

Španělská rodinná firma se skvělým profesionálním týmem, která má více než 30 leté zkušenosti s výrobou vzdělávacích pomůcek. Prodává do více než 50 zemí a zabývá se převážně vývojem pomůcek pro školy a školky. Své pomůcky vyvíjí za pomoci učitelů, logopedů, odborníků na vzdělávání a cílem je vymýšlení takových didaktických her, které budou děti ne jen bavit, ale zároveň je budou rozvíjet a vzdělávat. Koncepty produktů jsou často navrženy pro práci s učiteli a jejich žáky.

akros
          logo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: