Bingo činnosti a hudební nástroje - 25 zvuků na CD

Kód: 20622
Akce
990 Kč –1 %
Bingo činnosti a hudební nástroje - 25 zvuků na CD
990 Kč –1 % 979 Kč
Objednáno - na dotaz
Položka byla vyprodána…
Hra pro výuku rozpoznávání 25 zvuků činností a hudebních nástrojů a odhalení jejich názvů. Nejdříve se děti naučí rozpoznat každý zvuk a pojmenovat ho, později poslouchají pouze zvuky a vyplňují bingo karty. Hru může hrát až 25 dětí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hra se skládá ze zvukového disku CD s nahrávkami MP3; 25 oboustranných karet ( s velkým obrázkem zvuju na jedné straně a bingo kartou se šesti obrázky na straně druhé) a 150 červených žetonů. Disk CD obsahuje také pedagogický manuál. Karty a žetony jsou vyrobeny ze silného slisovaného kartonu 2,5mm. Vše je zabaleno v praktickém kartónovém kufříku.

Cílem hry je zaplnit co nejdříve svou kartu správnými obrázky. Trénuje sluch a zrak, soustředění, postřeh, asociace a orientaci ve zvucích různých činností a hudebních nástrojů.

Rozměry: velikost karet 13,5x19,5cm Vyrobeno ze silného slisovaného kartónu. Baleno v praktickém kufříku.

NÁVOD:20622_sk

https://www.youtube.com/watch?v=-BQVOgpifEM

O značce AKROS

Španělská rodinná firma se skvělým profesionálním týmem, která má více než 30 leté zkušenosti s výrobou vzdělávacích pomůcek. Prodává do více než 50 zemí a zabývá se převážně vývojem pomůcek pro školy a školky. Své pomůcky vyvíjí za pomoci učitelů, logopedů, odborníků na vzdělávání a cílem je vymýšlení takových didaktických her, které budou děti ne jen bavit, ale zároveň je budou rozvíjet a vzdělávat. Koncepty produktů jsou často navrženy pro práci s učiteli a jejich žáky.

akros
          logo

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Od 4 let
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: