Figurky zvířátka Learning Resources®- 60 kusů

Kód: 2130053
790 Kč
Objednáno u dodavatele
Položka byla vyprodána…

Děti si užijí plno zábavy, ale také si procvičí třídění, číslování a počítání pomocí těchto zábavných a přátelských postaviček hospodářských zvířat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Děti si mohou hrát a předstírat, zatímco si budují svoji představivost a komunikační schopnosti. Dodává se s 60 zvířaty, která všechna úhledně ukládají do praktického kbelíku.

Vzdělávací výhody:

  • Styl učení: vizuální, hmatový
  • Rozvoj dovedností: párování, počítání, třídění, vzorování, sčítání a odčítání, porovnávání, identifikace objektů, představivost, vývoj jazyka, jemná motorika, koordinace oko-ruka

Balení obsahuje 60ks zvířat (kůň, prase, kohout, slepice, kráva, koza, ovce, pes, beran, osel). Největší figurka měří 5x5cm.

Výrobce doporučuje dětem od 3 let, ale záleží na schopnostech Vašeho dítěte.

 

Více o produktu naleznete ve videu níže:

 

 

Výrobce Learning Recource

Americká značka, která je už více než 30 let lídrem v oblasti vzdělávacích hraček. Všechny jejich hračky jsou navrženy tak, aby pomáhaly dětem rozvíjet klíčové vzdělávací dovednosti - Jejich hlavním heslem je "Připravte se na svět!". Jsou nadčasoví! Nezalekli se ani pokrokového vývoje a v jejich nabídce tak můžete jednoduché programovací roboty nebo robotické myši. I tyto produkty můžete najít v naší nabídce.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Školky a školy
1. Pro: Kluk, Holka
2. Věk: Od 3 let
3. Čím se baví: Třídění
4. Materiál: Ostatní
5. Obor: Přírodověda, Matematika a logika, Kreativita
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: