Fixy na textil oboustranné, černé, 6 kusů (linka 2,3 a 3,6 cm)

Permanentní fixy na textil se dvěma různými plstěnými hroty na každém konci, kterými můžete ozdobit nové i staré věci.

Dostupnost Skladem
Kód: 2221077
180 Kč
Fixy na textil oboustranné, černé, 6 kusů (linka 2,3 a 3,6 cm)

Textilní fixy jsou skvělé, můžete s nimi oživit všechny druhy látek jedinečnými vzory a roztomilými kresbami - a zároveň se můžete vyblbnout s barvami!

Před použitím fix dobře protřepejte. Po zaschnutí barvy můžete na textilní předmět nažehlit pečicí papír nahoře i dole. Po vyžehlení zůstanou barvy krásné i při praní na 40 °C. Upozorňujeme, že fix je ideální na světlý bavlněný textil apod.

Balení obsahuje 6ks a tloušťkou čáry hrotů 2,3+3,6 mm.

Vhodné pro děti od 3let.

 

Creativ Company

Creativ Company byla založena v Dánsku v roce 2000 a dnes má 180 oddaných zaměstnanců v 10 evropských zemích. Kreativita je naší vášní. Chceme povzbuzovat a podporovat kreativitu, a tím rozvíjet kreativní, inovativní a nápadité lidi. Vyvíjíme základní i inovativní produkty, návrhy a nápady a prostřednictvím sítě celosvětových dodavatelů a partnerů se snažíme najít produkty, které splňují požadavky našich kreativních zákazníků. 

Od svého vzniku jsme získali několik ocenění a ocenění za vysokou pracovní spokojenost našich zaměstnanců. V roce 2011 jsme byli oceněni velkým titulem třetí nejlepší evropské pracoviště od „Great Place to Work Institute, Europe“. Doufáme, že se chcete připojit k našemu kreativnímu světu a že vás můžeme inspirovat v mnoha hodinách hry, učení, zábavy a studia.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry a pomůcky pro školy a školy
1. Pro: Kluk, Holka
2. Věk: Od 3 let, Od 4 let, Od 5 let, Od 6 let
3. Čím se baví: Kreslení
4. Materiál: Plast
5. Obor: Jemná motorika, Výtvarná výchova, Kreativita

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: