Set pro malé archeology - Geosafari® Fossil Excavation Kit

Kód: 2130050
650 Kč
Skladem

Ponořte se do této hry a objevte skutečné fosilie v této výkopové sadě pro děti. Mladí paleontologové používají k vykopávkám fosilií ukrytých uvnitř vytvrzeného pískového bloku dětské kladivo a dláto vhodné pro děti. Poté opráší své vzorky a zblízka se podívají pomocí lupy soupravy.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objevte skutečné fosilie ukryté uvnitř této sady vykopávek, kde děti používají nástroje pro vykopávání a dozvíte se více o paleontologii. Děti pomocí přiloženého skalního kladiva a dláta odštípnou blok z tvrzeného písku a najdou 8 fosilií vložených dovnitř. Jakmile děti vykopou zub Mosasaura, zub žraloka, obratel žraloka, a další, očistěte je pomocí přiloženého kartáče a pomocí lupy se na ně blíže podívejte. Perfektní pro učení STEM.

 Poznámka: Fosilní velikosti a vzhled se mohou lišit. Výkopové nástroje mají ostré hroty.

Pískový blok měří 4cm x 15cm x 10cm a návod. 

Výrobce doporučuje dětem od 7 let, ale záleží na schopnostech Vašeho dítěte.

 

Výrobce Learning Recources

Logo

Americká značka, která je už více než 30 let lídrem v oblasti vzdělávacích hraček. Všechny jejich hračky jsou navrženy tak, aby pomáhaly dětem rozvíjet klíčové vzdělávací dovednosti - Jejich hlavním heslem je "Připravte se na svět!". Jsou nadčasoví! Nezalekli se ani pokrokového vývoje a v jejich nabídce tak můžete jadnoduché programovací roboty nebo robotické myši. I tyto produkty můžete najít v naší nabídce.

image

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Školky a školy
1. Pro: Kluk, Holka
2. Věk: Od 7 let
3. Čím se baví: Tvoření, Přírodověda
4. Materiál: Ostatní
5. Obor: Motorika, Jemná motorika, Přírodověda, Kreativita

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: