Člověče nezlob se pro princezny

Kód: 2006007
530 Kč
Objednáno u dodavatele

Která vznešená princezna se jako první dostane ke koruně ?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čtyři různobarevné princezny vyrobené ze 100% certifikovaného dřeva FSC® jen čekají na cestu, aby se dostali do svého zámku. Člověče nezlob se je praktické a skladné. Hrací plocha se dá jednoduše složit do "kufříku“, do kterého uložíte figurky a hrací kostku, aby se nepoztrácely. 

Děti se tak hravou formou učí rozumět číslům a trénují sociální dovednosti. Praktický přepravní box je uzamykatelný a je praktickým společníkem na cestách.

Rozměry: cca 24 x 24 x 1,5 cm, výška figurky: cca 3 cm. Vhodné pro děti 4+.

 

Německá značka Small Foot je součástí německého koncernu Legler a zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry
1. Pro: Holka
2. Věk: Od 3 let, Od 4 let, Od 5 let, Od 6 let
3. Čím se baví: Společenské hry
4. Materiál: Dřevěné
5. Obor: Jemná motorika, Barvy, Matematika a logika, Paměť, Prostorová orientace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: