PEXETRIO Plus Státy Evropy

Kód: 2003002
269 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Plave Vaše dítě v zeměpisu nebo ho naopak zeměpis a státní symboly a vlajky baví a chce si rozšiřovat obzory? Pak je tato varianta Pexetria tou správnou volbou. Oblíbená klasická hra tentokrát pro starší a pokročilejší. Dohromady párujeme Vlajku Evropského státu s umístěním na mapě a zároveň typickým znakem nebo symbolem pro daný stát.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Didaktické neobyčejné pexeso české výroby. Naučte děti poznávat jednotlivé státy Evropy, určete kde leží a najděte typický symbol, který neodmyslitelně patří k danému státu. Jednoduchá hra, jednoduchá pravidla. Je vyrobeno z kvalitního odolného kartonu.

Co rozvíjíme?

  • Učíme se poznávat jednotlivé státy Evropy a určovat jeho polohu a poznávat typické symboly konkrétního státu
  • Zkusme třeba variantu s mapou Evropy a umisťovat pexeso rovnou tam - trefíme se do správné polohy?
  • Zlepšujeme si paměť
  • Můžeme si zahrát i jako postřehovou hru - třeba tak, že si rozložíme všechny kartičky obrázkem nahoru a pomocí časového měřiče (třeba přesýpacích hodin nebo nastavením stopek na telefonu) se snažíme co nejrychleji posbírat co nejvíce kartiček, které k sobě logicky patří
  • Samozřejmě si během hry i povídáme a tím pomáháme dětem rozšiřovat slovní zásobu a logopedické schopnosti

 

O české značce Betexa

Český tradiční vydavatel, který se specializuje hlavně na papírové modely. V jejich sortimentu můžete najít celou řadu klasických vystřihovánek i pro malé děti, které teprve se střiháním začínají. To, že stříhání nůžkami je základ, který pomáhá při rozvoji jemné motoriky není pochyb. Jejich Pexetria patří už dlouho k jednomu z nejoblíbenějších produktů našeho obchodu.

 

Návrh bez názvu

 

 Děkujeme za váš nákup.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: