PEXETRIO Pohádky

Kód: 2003001
199 Kč
Objednáno u dodavatele
Položka byla vyprodána…

Didaktické neobyčejné pexeso české výroby. Naučte děti poznávat pohádkové příběhy a pohádkové postavy pomocí této jednoduché hry. Dohromady musíte najít 3 obrázky. Pro měnší děti ale můžete přizpůsobit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oblíbené pexetrio ze světa pohádek pro nejmenší děti. Pexetrio je vyráběno českou značkou Betexa a je velmi oblíbené. S Pexetriem totiž děti rostou a postupně jim můžete úrovně ztěžovat tím, že dokoupíte novou variantu hry. Začít můžete s nejmladšími u pohádek, se staršími třeba u poznávání států a jejich typických symbolů. Jedná se v podstatě o klasickou osvědčenou hru, která má tak jednoduchá pravidla, že je pochopí i ty nejmenší děti, které s hraním společenských her teprv začínají. Je vyrobeno z velmi kvalitního odolného kartonu. Základem je najít 3 kartičky, které k sobě patří.

Co rozvíjíme?

  • Učíme se poznávat klasické pohádky a pohádkové postavičky
  • Zlepšujeme si paměť
  • Můžeme si zahrát i jako postřehovou hru - třeba tak, že si rozložíme všechny kartičky obrázkem nahoru a pomocí časového měřiče (třeba přesýpacích hodin nebo nastavením stopek na telefinu) se snažíme co nejrychleji posbírat co nejvíce kartiček, které k sobě logicky patří
  • Samozřejmě si během hry i povídáme a tím pomáháme dětem rozšiřovat slovní zásobu a logopedické schopnosti
  • Můžeme dát postor i fantazii a rozvíjet své vlastní příběhy pomocí kartiček

 

O české značce Betexa

Český tradiční vydavatel, který se specializuje hlavně na papírové modely. V jejich sortimentu můžete najít celou řadu klasických vystřihovánek i pro malé děti, které teprve se střiháním začínají. To, že stříhání nůžkami je základ, který pomáhá při rozvoji jemné motoriky není pochyb. Jejich Pexetria patří už dlouho k jednomu z nejoblíbenějších produktů našeho obchodu.

 

Návrh bez názvu

 

 Děkujeme za váš nákup.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: