Pišlická kalaha

Kalaha je tradiční africká desková hra pro 2 hráče, vhodná pro děti od 3 let i pro dospělé. Hravým způsobem rozvíjí logické a matematické myšlení. Pišlici ji navrhli opravdu skvostně!

Dostupnost Skladem
Kód: 1926005
690 Kč
Pišlická kalaha
9411 1 pislicka kalaha
Novinka Tip

Pokochejte se dřevěnou krásou! Pišlici připravili umělecké zpracování báječné deskové hry pro dva hráče, Kalahy. Ta patří do rodiny tzv. Mankalových her, které se vyznačují přesouváním „kamenů“ (kuliček) podle určitých pravidel do důlků. Kalaha je výborně srozumitelná pro děti od tří let (mohou případně hrát zjednodušenou variantu) a dále je vhodná pro hráče jakéhokoliv vyššího věku. Abstraktní myšlení rozvíjí Kalaha příjemnou, hravou formou a úplně jinak, než jsme zvyklí. Tato desková hra umožňuje úspěch dětem, které mívají v běžné výuce matematiky potíže. Ani si nevšimnou, že se učí! Pořiďte si Pišlickou Kalahu a bavte se ve společnosti okouzlující deskové hry. Zkušenosti ukazují, že vás to bude táhnout znovu a znovu k téhle voňavé nádheře.

Ošetřeno směsí lněného oleje, přírodní pryskyřice a včelího vosku.

Pravidla Kalahy je možné si stáhnout kalaha_navod

Baleno v lepenkové krabičce s víkem. V ceně je sada 72 skleněných kuliček, průměr 12mm, ve dvou plátěných pytlících. Pravdila hry přiložena.

rozměry, materiál, hmotnost

25 x 200 x 340 mm
březové dřevo, ošetřené olejem, pryskyřicí a včelím voskem
700g (bez kuliček)

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry
1. Pro: Kluk, Holka
2. Věk: Od 5 let, Od 6 let, Od 9 let, Od 12 let
3. Čím se baví: Společenské hry
4. Materiál: Dřevěné
5. Obor: Jemná motorika, Matematika a logika, Strategické myšlení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: