Příšerky ze skříně

Kód: 2009001
310 Kč 310 Kč / 1 ks
Objednáno - na dotaz

Bojí se vaše děti tmy, příšerek pod postelí nebo bubáků? Tak pro ně je ideální hra Příšerky ze skříně, která je úspěšně zažene zpátky!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak se stíny prodlužují, 
do koutů se vkrádá tma,
už ze skříně vykukují
příšerky a strašidla!
K posteli se tiše plíží,
oči poulí, špulí ret,
nám však pranic neublíží –
zaženem je zpátky hned!

Příšerky ze skříně není hra o soupeření, ale o spojení společných sil, abyste dokázali příšerky zahnat zpátky do skříně. Všichni hráči pak buď společně vyhrají, nebo prohrají. Hru si můžete zahrát před spaním a je vhodná pro celou rodinu. 

Hra je určena pro 1 až 6 hráčů od 3 do 8 let. Doba hraní 10 až 3 minut.

Nominace na HRU ROKU 2014 v kategorii dětských her. 

PŘÍŠERKY ZE SKŘÍNĚ SE OBJEVILY NA ČT:D, MŮŽETE SHLÉDNOUT ZDE

Obsah balení:
20 karet příšerek
10 žetonů hraček
2 žetony průšvihů
3 části příšerky Chvostozubky
skříň
český a slovenský návod
 
 

Společenské a vzdělávací hry od Granna, jsou výjimečné v tom, že motivují děti k tomu se do hry zapojit, aniž by muselo nutně vyhrát. S těmito hrami děti „rostou“, protože se dají hrát různými způsoby, tak aby pro ně byly zábavné právě v jejich věku. Nabízí hry rozvíjející děti už od 2 let. Samozřejmě se může zapojit celá rodina a to je pak ještě větší zábava.

Tyto hry, které děti rozvíjí ve všech směrech, doporučují logopedi i dětští psychiatři.

Granna® nabízí sérii her s názvem Smysly, která podporuje znalost pěti základních smyslů. V prodeji jsou již Duha, hra s barvami zaměřená na zrak, a Bim bam, hra se zvuky orientovaná na sluch; novinkou roku 2013 byla Nosíková – unikátní hra s vůněmi zaměřená na čich. A samozřejmě široká škála dalších společenských her, ale popsat je všechny by bylo na dlouhé čtení

Společnost Granna založili v roce 1991 Ewa a Konrad Falkowski. Začali tím, že doma vyráběli deskové hry. Časem se výroba rozrostla a v 2007 byli už tak úspěšní, že se museli přestěhovat do Varšavy. Nyní vyváží svoje produkty do více než 20 zemí světa. Nabízí kolem 100 deskových her.

granna-logo

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: