Co se děje v domě? 5 hlavních karet, 30 malých karet

Kód: 20564
Akce
599 Kč –20 %
7894 co se deje v dome 5 hlavnich karet 30 malych karet
599 Kč –20 % 479 Kč
Skladem
Asociační hra, která učí děti vyhodnocovat a spojovat činnosti, které se odehrávají doma, s jednotlivými místnostmi ( v kuchyni, v koupelně, obývacím pokoji, ložnici a na zahradě a terase). Kolem centrální šesti-úhelníkové karty pokládejte karty s činnostmi nebo dějem tak, aby se hodily do jejich správného prostředí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cíl hry: Rozvoj myšlení; slovní zásoby a základních znalostí na téma domácnost.

30 kartiček s fotografiemi můžete použít i k další výuce, např. po podlepení magnetickými pásky Akros i na výuku pro větší skupinu.

Hra obsahuje: 5 šestiúhelníkových karet (každá hrana má  7,5 cm), 30 kartiček s činnostmi (vel. 7,5 cm) a velkou hrací kostku (vel. 3,5 cm) Vyrobeno z pevného lisovaného kartónu. Baleno v praktickém kartónovém kufříku. Vhodné pro děti 3+

NÁVOD: 20564_CS

https://www.youtube.com/watch?v=0cXEmhyAHrg

O značce AKROS

Španělská rodinná firma se skvělým profesionálním týmem, která má více než 30 leté zkušenosti s výrobou vzdělávacích pomůcek. Prodává do více než 50 zemí a zabývá se převážně vývojem pomůcek pro školy a školky. Své pomůcky vyvíjí za pomoci učitelů, logopedů, odborníků na vzdělávání a cílem je vymýšlení takových didaktických her, které budou děti ne jen bavit, ale zároveň je budou rozvíjet a vzdělávat. Koncepty produktů jsou často navrženy pro práci s učiteli a jejich žáky.

akros
          logo

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzdělávací hračky
Záruka: 2 roky
1. Pro: Kluk, Holka
2. Věk: Od 3 let, Od 4 let, Od 5 let, Od 6 let
3. Čím se baví: Společenské hry
4. Materiál: Papír/karton
5. Obor: Didaktika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: