Orgánové vesty

Kód: 2011001
750 Kč
Momentálně nedostupné

Poznávejte tělo pomocí těchto vestiček, které pomáhají přiblížit dětem lidské tělo. Vesta je ve velikosti dítěte zhruba ve výšce 150 cm a je naplněná tekutinama, které vykreslují tepny a vnitřní orgány.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skvělá didaktická pomůcka, která dětem přiblíží procesy těla. Oblečte si jednu nebo obě vesty. Každá je plněná jinak. Zajistěte pomocí háčku a smyčky. Dotykem a mačkáním vesty s orgány se seznámíte s hlavními orgány a jejich úkoly! Sledujte, jak srdce pumpuje krev. Pumpujte plíce k okysličování krve. Pohyb žaludku napodobí proces trávení. Zastoupeno 8 orgánů.

Rozměry: 24x60 cm

Od 3 let.

O značce ROYLCO

Roylco je severoamerický vývojář a výrobce originálních vzdělávacích produktů a hraček. Již více než 50 let jsou všechny výrobky Roylco pečlivě navrženy s ohledem na bezpečnost dětí, a to na každém kroku. Bezpečnostní standardy jsou jejich nejvyšší prioritou. Snaží se vytvářet produkty, které jsou šetrné k životnímu prostředí a jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů. Můžete si být jisti, že každý zakoupený produkt Roylco je bez parabenů, bez BPA, bez olova, bez ftalátů. Každé balení je jasně označeno veškerými nezbytnými bezpečnostními upozorněními podle mezinárodních požadavků na bezpečnost hraček. Se značkou Roylco se můžete soustředit na to, na čem záleží nejvíce - rozsvítit jiskru kreativity u vašich dětí a inspirovat je tak k celoživotnímu učení.

roylco

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzdělávací hračky
1. Pro: Kluk, Holka
2. Věk: Od 3 let, Od 4 let, Od 5 let, Od 6 let, Od 9 let
3. Čím se baví: Přírodověda
4. Materiál: Ostatní
5. Obor: Didaktika, Přírodověda

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: