Supersíla zdravého jídla Didaktické kartičky Akros

Kód: 2101001
630 Kč
Skladem

Objevte „superschopnosti“ skryté v potravinách a staňte se „superhrdinou“ zdravé výživy!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato hra pomáhá učit se zdravým stravovacím návykům. Ukazuje, jak je důležité do svého jídelníčku zařadit co nejširší škálu jídel. Děti se naučí i třídit podle hlavních živin, které potraviny obsahují a hlavní skupiny jídel a zařazovat, do kterých patří.

Co se naučím ? 

  • Zdravé stravování
  • Zdravé návyky
  • Hlavní skupiny potravin
  • Hlavní živiny

Balení obsahuje : 

• 45 vysoce kvalitních kartonových oboustranných karet se „super jídlem“ na přední straně a skutečným jídlem na zadní straně (7 x 7 cm)

• 5 vysoce kvalitních kartonových oboustranných pětiúhelníkových karet s dětmi na přední straně a „superhrdiny“ na zadní straně (7 cm strana)

Vhodné pro děti 3+

 

Tato hra byla vytvořena ve spolupráci s Generální radou oficiálních škol dietologů a výživových poradců (CGCODN) a Španělskou Akademií výživy a dietetiky.

O značce AKROS

Španělská rodinná firma se skvělým profesionálním týmem, která má více než 30 leté zkušenosti s výrobou vzdělávacích pomůcek. Prodává do více než 50 zemí a zabývá se převážně vývojem pomůcek pro školy a školky. Své pomůcky vyvíjí za pomoci učitelů, logopedů, odborníků na vzdělávání a cílem je vymýšlení takových didaktických her, které budou děti nejen bavit, ale zároveň je budou rozvíjet a vzdělávat. Koncepty produktů jsou často navrženy pro práci s učiteli a jejich žáky.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Školky a školy
1. Pro: Kluk, Holka
2. Věk: Od 3 let
3. Čím se baví: Společenské hry
4. Materiál: Papír/karton
5. Obor: Motorika, Zdravé jídlo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: