Reklamace a vrácení zboží

Vrácení a reklamace

Vrácení zboží

Veškeré zboží můžete bez udání důvodu do 14 dní od obdržení zásilky vrátit. K oznámení odstoupení můžete použít Vzorový formulář k vrácení zboží

Zboží stačí zabalit a donést na jekékoliv výdejní místo Zásilkovny.
Při předávání balíčku obsluze nadiktujte náš tzv. VRATKOVÝ KÓD:
  • 99277911
Na základě tohoto kódu obsluha na výdejním místě vytiskne adresní štítek, který se nalepí na zásilku a zboží tak bude předáno do přepravy směrem do našeho skladu.
 
Veškeré náklady spojené s navrácením zboží jsou hrazeny zákazníkem. Tyto náklady (jedná se o přepravné) budou odečteny z cellkové vratkové částky. Peníze vracíme do 14 dnů ode dne, kdy jsme zboží přijali a to na Vámi uvedený bankovní účet. Pro urychlení doporučujeme, vložit do zásilky vratkový formulář nebo jej vyplněný odeslat na emailovou adresu: info@chytrehracky.cz - s balíčkem si spárujeme, jakmile dorazí do našeho skladu zpět.
 
Vratkový formulář
 

 

Reklamace

Máte-li jakýkoliv problém. Něco v zásilce chybí nebo něco nefunguje jak by mělo, neváhejte nás kontaktovat na e-mail info@chytrehracky.cz

Budeme se snažit vyřešit co nejdříve tak, aby jste byli spokojeni. Chcete-li využít Vašeho práva na reklamaci zboží, vyplňte prosím reklamační formulář a odešlete společně se zbožím a dokladem o zaplacení. K odeslání můžete využít jakékoliv výdejní místo Zásilkovny, kde stačí nadiktovat náš vratkový kód: 99277911. Obsluha už balíček polepí adresním štítkem a odešle zpět k nám. Tyto náklady Vám budeme účtovat a budou případně odečteny z vratkové částky za reklamované zboží. Budete-li chtít využít svojí dopravu, zboží odešlete na adresu našeho skladu:

Chytré hračky s.r.o.

Ligasova 29, Radonice, 250 73

 

Vzorový reklamační formulář