Velká silnice a křižovatky z filcu a 2 dřevěná autíčka

Kód: 2105021
1 190 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Tuhle silnici z filcového materiálu ocení ne jen děti, ale i jejich rodiče. Jízda po silnici je totiž tichá a šetrná k podlaze. V setu společně se dvěmi dřevěnými autíčky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada s obrovskou autodráhou a dvěma autíčky ze dřeva zahrnuje celkem 30 dílů. To je velké množství pro to, aby si děti mohly skládat stále nové cesty. Kruhový objezd má průměr 26 cm. Skládání dráhy z filcových dílů podporuje kreativitu a zručnost dětí, navíc je jízda po filcové dráze tichá a šetrná k podlaze. To ocení především dospělí. Výrobek je vhodný pro děti od 2 let.

Obří silnici poskládáte ze 30 velkých puzzle dílků

Průměrná velikost jednoho dílku je zhruba 26 cm

Hračky značky GOKI

Goki je zkratka dvou jmen - zakladatelů této populární německé značky. Gollnest & Kiesel je evropský inovativní výrobce dřevěných hraček a největší hračkářská společnost v severním Německu. Společnost byla založena v roce 1981 Gerhardem Gollnestem a Fritz-Rüdigerem Kieselem. Dnes má společnost více než 500 zaměstnanců. Jejich snahou je, aby dětský pokoj a celé dětství bylo barevnější. V naší nabídce najdete spoustu produktů této značky - především oblíbených puzzlí či drobných dárků.

14035_003

Doplňkové parametry

Kategorie: Auta, letadla, lodě
1. Pro: Kluk
2. Věk: Od 2 let, Od 3 let, Od 4 let
3. Čím se baví: Auta, vláčky
4. Materiál: látka (filc)
5. Obor: Jemná motorika
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: