Velký set dřevěných tangramy tvarů ke skládání a tvoření

Kód: 2030003
950 Kč
Skladem

Pořádný kyblík nekonečných možností skládání!! Nekonečná zábava v podobě 250 dílků tangramy! Celodřevěné. Skládat můžete na plochu nebo do výšky různé 3D objekty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stavebnice, která skvěle rozvíjí jemnou motoriku a hmat. Díky své šířce - 1 cm skvěle drží i na sobě, proto můžete i různě stohovat a skládat na sebe. Možnosti her s těmito tvary jsou různé. Děti se učí barvy, poznávají geometrické tvary. Dejte jim úkol, ať roztřídí stavebnici podle barev, pak podle tvarů. U toho si vysvětlujte o jaké tvary se jedná a kde ho v běžném životě můžeme třeba potkat. A nebo prostě jen nechte rozvíjet dětskou fantazii. Nebo rozvíjejte i tu svou a zkuste si také poskládat třeba mandalu a pak si jí vyfoťte nebo překreslete. Všechny naše hračky totiž baví ne jen děti, ale i rodiče. :)

Obsah:

1 průhledný klyblíček na ukládání

250 dílků tangramy ze dřeva

Vzorové obrázky a úkoly

Výrobce doporučuje pro děti od 4 let, ale záleží na individuálních schopnostech Vašeho dítěte.

 

Výrobce Learning Recources

Logo

Americká značka, která je už více než 30 let lídrem v oblasti vzdělávacích hraček. Všechny jejich hračky jsou navrženy tak, aby pomáhaly dětem rozvíjet klíčové vzdělávací dovednosti - Jejich hlavním heslem je "Připravte se na svět!". Jsou nadčasoví! Nezalekli se ani pokrokového vývoje a v jejich nabídce tak můžete jadnoduché programovací roboty nebo robotické myši. I tyto produkty můžete najít v naší nabídce.

image

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hračky
1. Pro: Kluk, Holka
2. Věk: Od 3 let, Od 4 let, Od 5 let, Od 6 let
3. Čím se baví: Stavebnice
4. Materiál: Dřevěné
5. Obor: Jemná motorika, Prostorová orientace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: