Univerzální smršťovací folie,. 20x30 cm, 10 ks

Nakreslete motiv, vybarvěte, vystřihněte a následně vypečte chvilinku v troubě. Motiv se smrskne a vytvoří odolný tvar, ze kterého si můžete vytvořit přívěšek na klíče, ozdobu, nebo třeba šperk. 

Dostupnost Skladem
Kód: 2221068
440 Kč
Univerzální smršťovací folie,. 20x30 cm, 10 ks

Jak používat smršťovací plastové desky ?

  • Vymalujte fixy určenými na lesklé povrchy, nebo fixy určenými na sklo a porcelán. Na matné straně můžete také vybarvovat barevnými tužkami a pastelkami.
  • Umístěte svou šablonu pod smršťovací desku, obkreslete a nechte zaschnout. Vystřihněte a udělejte otvor pro případné přívěsky.
  • Vložte do předehřáté trouby na 170 stupňů na pečicí papír na několik sekund. Sledujte dvířka trouby. Nejprve se smršťovací plech stočí a zase narovná.
  • Smrštěný motiv vyjměte z trouby a nechte vychladnout. Pokud se zcela nenarovnal, můžete na něj položit knihu, aby se trochu přitlačil a byl zcela rovný.

Smršťovací plastové desky se v troubě smrští až o 40 %. Fascinující proces smršťování mohou sledovat děti i dospělí. Můžete přímo sledovat, jak smršťovací plát mění charakter a velikost během krátké doby, kdy je v troubě. Práce se smršťovacími plastovými deskami proto může být ideální aktivitou, pokud chcete shromáždit rodinu ke kreativní zábavě. 

Balení obsahuje 10listů o rozměru 20x30 cm a tloušťce 0,3 mm.

Vhodné pro děti od 3let.

 

Creativ Company

Creativ Company byla založena v Dánsku v roce 2000 a dnes má 180 oddaných zaměstnanců v 10 evropských zemích. Kreativita je naší vášní. Chceme povzbuzovat a podporovat kreativitu, a tím rozvíjet kreativní, inovativní a nápadité lidi. Vyvíjíme základní i inovativní produkty, návrhy a nápady a prostřednictvím sítě celosvětových dodavatelů a partnerů se snažíme najít produkty, které splňují požadavky našich kreativních zákazníků. 

Od svého vzniku jsme získali několik ocenění a ocenění za vysokou pracovní spokojenost našich zaměstnanců. V roce 2011 jsme byli oceněni velkým titulem třetí nejlepší evropské pracoviště od „Great Place to Work Institute, Europe“. Doufáme, že se chcete připojit k našemu kreativnímu světu a že vás můžeme inspirovat v mnoha hodinách hry, učení, zábavy a studia.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské hračky a stavebnice
1. Pro: Kluk, Holka
2. Věk: Od 3 let, Od 4 let, Od 5 let, Od 6 let
3. Čím se baví: Tvoření
5. Obor: Jemná motorika, Výtvarná výchova, Kreativita

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: