Knížka pro kluky - Auta, vlaky, bagry taky

Kód: 2024003
219 Kč
Objednáno - na dotaz
Položka byla vyprodána…

Po maminkách, hračkách, pohádkových postavách či broucích jsou tentokrát v hlavních rolích krátkých příběhů dopravní prostředky – AUTA, VLAKY, BAGRY TAKY

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malí čtenáři se tak v knize setkají s autem Edou, které má pět kol, s vlakem jménem Ivo, který touží po výletu mimo svou trať, a nebo třeba se sanitkou Bárou, která moc ráda čte knížky. Jo a bagr Emil je tam samozřejmě taky.

Pohádky jsou psány velkými tiskacími písmeny a jsou řazeny od příběhů jednodušších, jedno a dvojslabičných, až po pohádky náročnější, obsahující slova troj- a čtyřslabičná. Jsou také přiměřeně krátké, aby je malý čtenář zvládl přečíst během vyučovací hodiny nebo za domácí úkol.

Nezaměnitelnými ilustracemi knihu ozdobila Vendula Hegerová.

Kniha je určena mladším čtenářům a navazuje na metodu genetického čtení.

Genetická metoda čtení označovaná též jako hlásková - spočívá v hláskování slov. Dítě nejprve „přehláskuje“ slovo, pak je teprve přečte dohromady. Spojuje tedy hlásky bez slabikování (s-l-o-v-o – slovo). Zjednodušeně řečeno, vychází se z intuitivního čtení po hláskách, které si osvojují už předškoláci. Tato metoda se dnes pojímá jako metoda přirozená vývoji dítěte.  

Autorka: Mgr. Hana Zobačová, speciální pedagožka, redaktorka a autorka knih pro děti

Rok vydání 2020

72 stran, pevná vazba

Ukázky z knihy:

 

Vydává nakladatelství Portál

Více o nakladatelství:

Portál byl založen v roce 1990 Salesiánskou provincií Dona Boska s cílem pomáhat při výchově dětí a mládeže. Od začátku se proto zaměřil především na publikace z oborů pedagogika, psychologie a sociální práce, a to na odborné i populární úrovni. Později přibyly další oblasti jako sociologie, politologie, duševního zdraví, média, antropologie, psychiatrie. Slovníky, encyklopedie a klíčové učebnice především pro vysokoškolské studenty tvořily páteř Portálu od jeho založení. Počinem nového šéfredaktora Martina Bedřicha je řada Klasici, která přináší v nové úpravě a překladu známá a v češtině leckdy ještě nevydaná odborná díla. Nakladatelství Portál má svoji Vědeckou radu. Její představitelé, odborníci ve svých oborech, garantují vědeckou úroveň odborné produkce Portálu.

 

Návrh bez názvuDěkujeme za váš nákup.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: