Nafukovací sluneční soustava

Kód: 2130015
1 590 Kč
Objednáno u dodavatele

Nafukovací sluneční soustava je skvělou pomůckou k tomu, jak dětem vysvětlit postavení zeměkoule ve vesmíru vůči slunci a měsíci a přiblížit i ostatní planety v rámci sluneční soustavy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Giant Inflatable Solar Systém je perfektní zábavou pro Vašeho malého astrologa a astronauta a můžete jej využít jako dekoraci například do dětského pokojíčku, nebo jako zábavnou formu učení o vesmíru. Sada obsahuje devět barevných planet, slunce a měsíc. Balení obsahuje provázky k zavěšení do prostoru a nožní pumpičku s kterou snadno vše nafouknete. Proměníte tak nejen dětský pokojíček, ale každé místo v mezigalaktický zážitek.

Součástí je lepící sada na opravu a návod.

Rozměry:

Slunce měří 58 cm, Měsíc 13 cm a rozměry dalších planet jsou, Jupiter 36 cm, Saturn 28 cm (s kroužky), Neptun 23 cm, Uran 23 cm, Venuše 19 cm, Země 19 cm, Mars 15 cm, Merkur 15 cm, Pluto 13 cm.

Výrobce doporučuje dětem od 5 do 10 let, ale záleží na individuáoních schopnostech Vašeho dítěte

Blíže si můžete prohlédnout ve videu:

Výrobce Learning Recources

Logo

Americká značka, která je už více než 30 let lídrem v oblasti vzdělávacích hraček. Všechny jejich hračky jsou navrženy tak, aby pomáhaly dětem rozvíjet klíčové vzdělávací dovednosti - Jejich hlavním heslem je "Připravte se na svět!". Jsou nadčasoví! Nezalekli se ani pokrokového vývoje a v jejich nabídce tak můžete jednoduché programovací roboty nebo robotické myši. I tyto produkty můžete najít v naší nabídce.

image

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Míče a balónky
1. Pro: Kluk, Holka
2. Věk: Od 5 let, Od 6 let, Od 7 let, Od 9 let
3. Čím se baví: Přírodověda
5. Obor: Přírodověda, Vesmír

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: