Vědecký mikroskop

Mikroskop pro malé vědátory! Nasbírejte si květiny, listy, kamínky a vložte do mističky pod mikroskop a zkoumejte. Nebo pro odvážné - sbírejte i broučky, žížaly nebo třeba pírka od ptáčků, to bude možná ještě zajímavější. My jsme vyzkoušeli a fungovalo skvěle!

Dostupnost Skladem
Kód: 2030007
720 Kč
Vědecký mikroskop
10776 vedecky mikroskop
Novinka

Mikroskop vytvořen speciálně pro děti. Kukátko je změkčeno gumou, any netlačilo. U běžného mikroskopu máte k disppozici klasické sklíčko, ale u tohoto máte celou mističku. Vejde se tedy do třeba i ten brouček. Spodní zvětšovací část lze odepnout a vzít kamkolic s sebou do kapsy na výlet. Zvětšuje až 20x. Skvěle rozvíjí pozorovací schopnosti.

 

Rozměry mikroskopu: 20,5x10 cm

 

Výrobce doporučuje dětem ve věku od 3 let, ale záleží na individuální schopnostech Vašich dětí.

 

Více o mikroskopu se můžete dozvědět z tohoto videa:

 

Výrobce Learning Recources

Logo

Americká značka, která je už více než 30 let lídrem v oblasti vzdělávacích hraček. Všechny jejich hračky jsou navrženy tak, aby pomáhaly dětem rozvíjet klíčové vzdělávací dovednosti - Jejich hlavním heslem je "Připravte se na svět!". Jsou nadčasoví! Nezalekli se ani pokrokového vývoje a v jejich nabídce tak můžete jadnoduché programovací roboty nebo robotické myši. I tyto produkty můžete najít v naší nabídce.

image

Doplňkové parametry

Kategorie: Mirkoskopy pro děti
1. Pro: Kluk, Holka
2. Věk: Od 3 let, Od 4 let, Od 5 let, Od 6 let
3. Čím se baví: Přírodověda
4. Materiál: Plast
5. Obor: Přírodověda

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

7273 dalekohled do kapsy skladaci
45 Kč

Malý praktický dalekohled z pevného kartonu.

Kód: 12016
10773 vedecky dalekohled pro deti
410 Kč

S dalekohledem je v přírodě DALEKO lepší zábava! Nevěříte? Vyzkoušejte! Co takhle si prohlédnout trochu více z blízka ptáčky na stromech nebo možná zahlédnete i veverku. Nebo si...

Kód: 2030006
6289 lupa vyber ze tri barev modra cervena zluta 10 cm
250 Kč

Kvalitní velká dřevěná lupa. Slouží k přibližování pozorovaných objektů a sledování detailů. Noste ji na cestách přírodou. Objevujte skryté záhady.

Kód: 14048
Odolný mikroskop GeoSafari® MicroPro™ a příslušenství (48 kusů součástí setu)
Novinka Tip
1 750 Kč

Máte doma malého badatele nebo biologa? Tenhle odolný mikroskop je skutečným vědeckým nástrojem a  bude zdatně asistovat malým školákům doma nebo ve třídě. Jedná se celou...

Kód: 2030019