Teleskop Vega 360™ (Geovision™ Precision Optics)

Tento teleskop pro děti je ideální pro začátky s astronomií a poskytuje jasný a blízký obraz při zvětšení 18x, 27x, 45x, 67x. Je výkonný, lehký, přenosný, má diagonální zrcadlo pro pohodlné sledování a robustní stativ. Snadno se nastavuje a je ideální pro pomoc dětem začít s astronomií. 

Dostupnost Skladem
Kód: 2230016
1 815 Kč
Teleskop Vega 360™ (Geovision™ Precision Optics)

Tento skutečný pracovní dalekohled pro děti podporuje STEM učení. Použijte jej k zobrazení přírodních divů Země, včetně ptáků a zvířat, nebo se podívejte dál do říší vesmíru.

  • Teleskop je 360mm refraktorový dalekohled s 50mm objektivem a celoskleněnými okuláry a poskytuje ostrý a čistý obraz při zvětšení    18x, 27x, 45x, 67x.
  • 50mm 2prvková celoskleněná čočka objektivu eliminuje zkreslení barev.
  • Tento dalekohled pro děti je dodáván s robustním hliníkovým stativem a je lehký, snadno se montuje a je skvělý na cestování.
  • Je ideální pro sledování divoké zvěře a přírody a zkoumání noční oblohy.
  • Podporuje učení STEM i na cestách.

Teleskop měří 44 cm na výšku.

Vhodné pro děti 8+

 

Výrobce Learning Recource

Americká značka, která je už více než 30 let lídrem v oblasti vzdělávacích hraček. Všechny jejich hračky jsou navrženy tak, aby pomáhaly dětem rozvíjet klíčové vzdělávací dovednosti - Jejich hlavním heslem je "Připravte se na svět!". Jsou nadčasoví! Nezalekli se ani pokrokového vývoje a v jejich nabídce tak můžete jednoduché programovací roboty nebo robotické myši. I tyto produkty můžete najít v naší nabídce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro kluky
1. Pro: Kluk, Holka
2. Věk: Od 7 let, Od 9 let, od 8 let, od 10 let
3. Čím se baví: Hraní venku, Přírodověda
4. Materiál: Plast, Ostatní
5. Obor: Jemná motorika, Přírodověda, Pozorovací schopnosti, Vesmír

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: