Didaktické puzzle se skřítky - Počítání, kódování

Kód: 2007006
990 Kč
Objednáno - na dotaz

Hledejte různé cesty ke složení puzzlí! Celodrevěné "tyčkové" puzzle s motivem venkova. Nejedná se ale jen tak o nějaké puzzle, ale o kvalitní didaktickou pomůcku, díky které děti rozvíjí logické myšlení, potkávají se s čísly od 1 do 10 a zkoušejí první kroky a principy kódování. Pro dvě děti!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o sadu, ve které najdete 2 totožné puzzle. S přehledem tak zaměstná dvě děti naráz. Ne jen proto je pomůcka vhodná i do mateřských škol a pro prvnáčky. Jedná se totiž o kvalitní vzdělávací pomůcku francouzské populární značky Nathan, která je profesionálem ve vzdělávacím oboru už více než 120 let. Cílem je díky zadání rozklíčovat obrázek a správně ho složit! Puzzle totiž můžete skládat různými způsoby! Jednotlivé díllky se vkládají do rámečku, v jehož spodní části je základní orientační číselná lišta. Pomocí zádavacího úkolu na kartě logicky postupujete krok po kroku, dokud obrázek nesložíte. Je vyrobeno z lakovaného kvalitního dřeva a díky tomu se stává opravdu odolnou hrou.

Obsah:

  • 1 učitelská brožura i s českým překladem
  • 12 oboustranných úkolových karet (24 zadání)
  • 2 stejné puzzle se stajným obsahem (2 dřevěné desky a 10 dílů puzzle)

Výrobce doporučuje pro děti od 4 let, ale záleží na individuálních schopnostech Vašich dětí.

 

Značka Nathan

Image 2

Francouzský výrobce Nathan je specialistou na vzdělávání už více než 120 let a je tak jednou z nejznámějších značek ve Francii. U Nathana věří, že když vhodným způsobem rozvíjíme děti už v mateřských školách, dáme jim tak lepší možnosti ve vzdělávání v dalších letech. Všechny své produkty navrhuje tak, aby se daly využít pro různé fáze vývoje dítěte. Zvolit didaktickou pomůcku od Nathana, znamená, že kupujete prvotřídní kvalitu a investujete tak do budoucnosti Vašich dětí. I díky tomu.

 

Více o této značce se můžete dozvědět na tomto videu:

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Puzzle
1. Pro: Kluk, Holka
2. Věk: Od 3 let, Od 4 let, Od 5 let, Od 6 let
3. Čím se baví: Puzzle, Společenské hry
4. Materiál: Dřevěné
5. Obor: Jemná motorika, Didaktika, Matematika a logika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: