Velké dřevěné vkládací puzzle s ovocem Rolf

Kód: 2110001
580 Kč
Skladem

Poznávejte s dětmi ovoce zábavnou formou pomocí této úžasné kvalitní vkládačky. Velký formát! Celodřevěné lakované dřevo!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vkládací didaktické puzzle, které kromě jemné motoriky děti naučí poznávat základní druhy ovoce. Puzzle jsou formátově větší a každý dílek má příjemný úchop, díky kterému se bude dětem dobře manipulovat. Puzzle nezničitelné z kvalitního dřeva a v krásných barvičkách. Najdete tu: hrušku, jablíčko, pomeranč, rybíz, hroznové víno, melou, citrón, jahody a banán.

Rozměry vkládací desky: 30x30 cm, 9 vkládacích dílků (9 druhů ovoce)

Co rozvíjíme?

  • Jemná motorika
  • Poznávání ovoce a barev
  • Rozšiřování slovní zásoby

Tipy na hru:

  • Nejdříve si prohlédněte celou složenou vkládačku, prohlížejte jednotlivé druhy ovoce a zeleniny a zkuste si pojmenovávat jednotlivé druhy
  • Pokud dítko ještě moc nemluví, můžete si zkusit ukazovat a objevovat. "Kde je banán?"
  • Vyjměte jednotlivé dílky ovoce z vkládací desky a zkuste hledat a vkládat na správné místo - "Najdeš tu někde jablíčko? Kam jablíčko patří? Uklidíme ho?"
  • Postupně můžete přidávat další aktivity s barvami nebo počty, případně i slovní popis toho, s kým ovoce sousedí - "Jakou barvu má citrón? A má žloutou barvičku ještě jiné ovoce na obrázkách?" "Kolik je tu jahod?" "Vedle koho sedí meloun"

 

O značce Rolf

I učení může být hraní! Díky kvalitě, která je u této holandské značky na prvním místě jsou tyto didaktické hračky a pomůcky velmi oblíbené ve školách i ve školkách. Na navrhování hraček se aktivně podílejí pedagogové, kteří vědí nelépe, jakých cílů s dětmi chtějí dosáhnout a vymýšlejí tak nejúčinější metody v propojení s hračkami a pomůckami.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Puzzle
1. Pro: Kluk, Holka
2. Věk: Od 2 let, Od 3 let
3. Čím se baví: Puzzle
4. Materiál: Dřevěné
5. Obor: Přírodověda

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: