Magnetické pizza dílky na učení zlomků

Kód: 2030015
Novinka
590 Kč
Objednáno - na dotaz

Konečně pořádná pomůcka na naučení zlomků a to na jednom z nejoblíbenějších jídel každého dítěte - PIZZA! Jednotlivé dílky jsou magnetické, můžete tak názorně ukazovat na tabuli. Vzdělávací pomůcka do mateřských škol a na první stupeň základních škol.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pizzu má každý rád a proto se ní dobře prezentují třeba právě zlomky. Set obsahuje 6 kusů těchto oblíbených italských specialit. Průměr jedné pizzy je 20 cm a každá pizza je magnetická - drží na jakémkoliv kovovém povrhu nebo tabuli. Celkem jsou pizzy rodzělené do 24 dílků a to tímto způsobem - 1/2, 1/3, 1/4, 1/6 a 1/8. Součástí je i návod s tipy na aktivity s touto pomůckou i s českým překladem.

 

Obsah a rozměry:

  • 6X pizza o průměru 20 CM
  • 24 magnetických dílků
  • návod s aktivitami

 

Výrobce Learning Recources

Logo

Americká značka, která je už více než 30 let lídrem v oblasti vzdělávacích hraček. Všechny jejich hračky jsou navrženy tak, aby pomáhaly dětem rozvíjet klíčové vzdělávací dovednosti - Jejich hlavním heslem je "Připravte se na svět!". Jsou nadčasoví! Nezalekli se ani pokrokového vývoje a v jejich nabídce tak můžete jadnoduché programovací roboty nebo robotické myši. I tyto produkty můžete najít v naší nabídce.

image

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: