Přírodní vkládačka Hmatej a najdi - Guide Craft - 24 dílů

Vychytaná hmatová hra, která je inspirována přírodou a poznáte to na první pohled! 24 kusů hmatového pexesa v bavlněném pytlíku s krásnými dřevěnými motivy.

Dostupnost Skladem
Kód: 2117003
1 890 Kč
Přírodní vkládačka Hmatej a najdi - Guide Craft - 24 dílů
konkurenční výhody

Jednotlivé dílky představují květiny, pavučiny, berušky, želví mušle, vajíčka, šišky a další přirozeně se vyskytující materiály, s nimiž se děti běžně setkávají při venkovních hrách. To je základ montessori metody. Děti mohou hrát různými způsoby. Při seznamování s hrou mohou mít všechny dílky vyndané a otočené viditelnou stranou a obrázkem nahoru. Nejdříve poznávejte jednotlivé dílky a pojmenovávejte je. Zkuste si najít protějšek a spojit k sobě. Zavřete oči a nechte děti zkoumat prsty. Při hře propojíte několik smyslů a  budete přirozeným způsobem cvičit hmat.

Dřevěná kolečka se časem přirozeně opotřebovávají, což dětem odhaluje chování příčin a následků a přirozený vývoj.

Sada obsahuje:

24 kusů a plátěnou tašku. Produkty jsou vyrobeny z borovice, buku a plastu.

Výrobce doporučuje dětem od 3 let, ale záleží na schopnostech Vašeho dítěte.

Více ve videu (v angličtině):

Výrobce GuideCraft

Guide Craft je americká inovativní společnost zaměřující se na výrobu jedinečných vzdělávacích hraček, jejíž začátky sahají až do roku 1966. Od roku 2000 rozšířil své působení i na evropské trhy a tak se s jeho jedinečnými hračkami můžeme potkávat i u nás.

V americké společnosti GuideCraft věří, stejně jako my, že každé dítě má jedinečný potenciál a schopnosti, které je třeba aktivně rozvíjet. Jejich designéři proto spolupracují se světově uznávanými pedagogy, odborníky z oboru i rodiči, aby vytvořili promyšlené produkty, které jsou inspirovány přírodou, uměním a přístupem montessori. Jejich produkty jsou tak opravdu jedinečné a obohacují život dětí tím, že jim do něj přináší kreativní, radostné a smysluplné okamžiky.

Vše je vyrobeno z kvalitního a ekologicky šetrného dřeva, takže si můžete být jisti, že si vaše děti hrají s bezpečnou a udržitelnou hračkou.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry a pomůcky pro školy a školy
Záruka: 2 roky
1. Pro: Kluk, Holka
2. Věk: Od 3 let
4. Materiál: Plast, Dřevěné

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

twcb5ls13aukjiioyio6
2 790 Kč

Hladce broušené oblázky z bukového ekologicky šetrného dřeva. Mají vložené jedinečné textury inspirované přírodou na trénování jemné, hmatové a balanční motoriky.  

Kód: 2117004
rcwkebkybjmdhf3qa3ko
1 250 Kč

Děti mohou experimentovat s průsvitnými rámečky různých tvarů, které mají zářezy a otvory pro tkaní a šněrování pomocí provázků v sadě.

Kód: 2117005
z0mdmb1r1rcel4si9wev
2 190 Kč

Krásná a kvalitní hračka a zároveň stavebnice nebo chcete-li puzzle z dřevěných masivních bloků. Zvířátka spojujete pomocí kovových patentků.

Kód: 2117002
7111 hmatove karticky na vyuku psani s cisly
650 Kč

Tato hra je inspirována montessori metodologií! Kartičky s odlišnou strukturou tvarů nebo čísel pomáhají rozvíjet jemnou motoriku a hmatový cit. 

Kód: 20612
7114 hmatove karticky na vyuku psani s pismeny
650 Kč

Tato pomůcka je inspirována Montessori metodologií! Kartičky s odlišnou strukturou tvarů nebo čísel pomáhají rozvíjet jemnou motoriku a hmatový cit. 

Kód: 20613
6424 hmatove puzzle 3 obrazky 3 ruzne tvary 18 x 19 cm
449 Kč

Neobvyklé a krásně barevné puzzle, které slouží nejen ke skládání....

Kód: 15017