Přírodní vkládačka Hmatej a najdi - Guide Craft - 24 dílů

Kód: 2117003
1 870 Kč
Objednáno u dodavatele
Položka byla vyprodána…

Hmatová hra, která je inspirována především přírodou a poznáte to na první pohled. 24 kusů hmatového pexesa v bavlněném pytlíku s krásnými dřevěnými motivy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednotlivé dílky představují květiny, pavučiny, berušky, želví mušle, vajíčka, šišky a další přirozeně se vyskytující materiály, s nimiž se děti běžně setkávají při venkovních hrách. To je základ montessori metody. Děti mohou hrát různými způsoby. Při seznamování s hrou mohou mít všechny dílky vyndané a otočené viditelnou stranou a obrázkem nahoru. Nejdříve poznávejte jednotlivé dílky a pojmenovávejte je. Zkuste si najít protějšek a spojit k sobě. Zavřete oči a nechte děti zkoumat prsty. Při hře propojíte několik smyslů a  budete přirozeným způsobem cvičit hmat.

Dřevěné kolečka se časem přirozeně opotřebovávají, což dětem odhaluje chování příčin a následků a přirozený vývoj.

Sada obsahuje:

24 kusů a plátěnou tašku. Produkty jsou vyrobeny z borovice, buku a plastu.

Výrobce doporučuje dětem od 3 let, ale záleží na schopnostech Vašeho dítěte.

 

Více o produktu naleznete ve videu níže:

 

Výrobce Guide Craft

Vznik americké výrobce dřevěných hraček, původem z New Yorku, sahá až do roku 1966. Od roku 2000 rozšířila své působení i na evropské trhy a tak se s jedinečnými hračkami můžeme už dostupněji potkávat i u nás. Guide Craft si stojí za tím, že výběr designu učebny a herny, stejně jako zvolený nábytek a nabízené hračky, to vše jsou pomocné součásti vzdělávání v raném dětství. Prostřednictvím každé z těchto cest se Guidecraft snaží vytvářet učební prostředí tak, aby byla pro dítě inspirativní, obohacující a motivující. K výrobě hraček využívají dřevi s certifikací FSC. Jejich nábytek má navíc certifikaci Green Guard.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Školky a školy
Záruka: 2 roky
1. Pro: Kluk, Holka
2. Věk: Od 3 let
3. Čím se baví: Přírodověda, Třídění
4. Materiál: Plast, Dřevěné
5. Obor: Motorika, Jemná motorika, Tvary, Přírodověda
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: