Set aktivit s geometrickými tvary Don'T Bug Me™

Vytvářejte mistrovská díla a zároveň se seznamujte s geometrickými tvary! 

Dostupnost Skladem
Kód: 2230021
871 Kč
Set aktivit s geometrickými tvary Don'T Bug Me™

Zábavná a přátelská sada matematických aktivit zapojí děti do skládání 2D tvarů. Dílky jsou průsvitné, takže existuje několik způsobů, jak ''malovat'' každý obrázek.

Obsahuje dvacet oboustranných karet aktivit 20 x 20 (40 aktivit), 136 dílků ve 14 různých tvarech a 7 barvách (2 různé čtverce, obdélník, 5 různých trojúhelníků, šestiúhelník, lichoběžník, kosočtverec, kruh, půlkruh , čtvrtkruh) a návod.

Pro děti ve věku 5-9 let.

 

Výrobce Learning Recource

Americká značka, která je už více než 30 let lídrem v oblasti vzdělávacích hraček. Všechny jejich hračky jsou navrženy tak, aby pomáhaly dětem rozvíjet klíčové vzdělávací dovednosti - Jejich hlavním heslem je "Připravte se na svět!". Jsou nadčasoví! Nezalekli se ani pokrokového vývoje a v jejich nabídce tak můžete jednoduché programovací roboty nebo robotické myši. I tyto produkty můžete najít v naší nabídce.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

8880 vkladaci geometricke puzzle
360 Kč

Děti se díky těmto puzzlím seznámí s geometrickými tvary, barvy a naučí se rozeznávat dílky od nejmenšího po největšího.

Kód: 1906002
10397 babovky na pisek z odolneho plastu geometricke tvary
280 Kč

Tyto bábovky na písek ne jen, že hezky vypadají, ale jsou vyrobené ze superodolného plastu, kterému nevadí ani mráz, ani slunce. Bábovky budou mít stále stejné barvy a nepolámou...

Kód: 2010010
6232 inspiro kresleni geometrickych obrazcu
39 Kč

Pomatujete si sadu uzubených koleček inspir v kufříku, pomocí kterých jste mohli vytvařet nekonečné množství mandal?

Kód: 12012