Připraveni k pohybu! Pohybový set do třídy

Kód: 2030013
1 190 Kč
Objednáno - na dotaz

Stačí hodit kostkami a ty už nám prozradí, co máme dělat. Pohybový set aktivit vhodný do mateřských škol a na první stupeň základních škol. Barevné pěnové disky a tři nafukovací kostky!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozprostřete po třídě nebo tělocvičně přilložené barevné dísky. Stačí hodit kostkami a podle toho, co padne plňte pohybové úkoly. Na jedné kostičce je naznačený typ pohybu, který se má provést (např. skok...), na druhé počet opakování nebo počet disků , přes které by se mělo skočit a poslední ukáže barvu, na které by se mělo nakonec zůstat stát. Ale samozřejmě možností je spoustu a je jen na Vás, jak si poradíte a nakombinujete vlastní pravidla. Zábavná hra, která rozvíjí hrubou motoriku dětí, trénuje barvičky a počty.

 

Obsah:

  • 25 pěnových disků v 5 různých barvách o prměru 25 cm
  • 3 velké nafukovací kostky velikosti 12 cm
  • Brožura s možnými aktivitami a variantami hry i s českým překladem

 

Výrobce Learning Recources

Logo

Americká značka, která je už více než 30 let lídrem v oblasti vzdělávacích hraček. Všechny jejich hračky jsou navrženy tak, aby pomáhaly dětem rozvíjet klíčové vzdělávací dovednosti - Jejich hlavním heslem je "Připravte se na svět!". Jsou nadčasoví! Nezalekli se ani pokrokového vývoje a v jejich nabídce tak můžete jadnoduché programovací roboty nebo robotické myši. I tyto produkty můžete najít v naší nabídce.

image

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry
1. Pro: Kluk, Holka
2. Věk: Od 3 let, Od 4 let, Od 5 let, Od 6 let, Od 9 let
3. Čím se baví: Sport, Hraní venku
4. Materiál: Ostatní
5. Obor: Sportovní dovednosti, Motorika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: