Bingo činnosti a hudební nástroje - 25 zvuků na CD

Hra pro výuku rozpoznávání 25 zvuků činností a hudebních nástrojů a odhalení jejich názvů. Nejdříve se děti naučí rozpoznat každý zvuk a pojmenovat ho, později poslouchají pouze zvuky a vyplňují bingo karty. Hru může hrát až 25 dětí. 
Dostupnost Skladem
Kód: 20622
990 Kč –40 % 594 Kč
Bingo činnosti a hudební nástroje - 25 zvuků na CD
7915 bingo cinnosti a hudebni nastroje 25 zvuku na cd
Akce
990 Kč –40 %

Hra se skládá ze zvukového disku CD s nahrávkami MP3; 25 oboustranných karet ( s velkým obrázkem zvuju na jedné straně a bingo kartou se šesti obrázky na straně druhé) a 150 červených žetonů. Disk CD obsahuje také pedagogický manuál. Karty a žetony jsou vyrobeny ze silného slisovaného kartonu 2,5mm. Vše je zabaleno v praktickém kartónovém kufříku.

Cílem hry je zaplnit co nejdříve svou kartu správnými obrázky. Trénuje sluch a zrak, soustředění, postřeh, asociace a orientaci ve zvucích různých činností a hudebních nástrojů.

Rozměry: velikost karet 13,5x19,5cm Vyrobeno ze silného slisovaného kartónu. Baleno v praktickém kufříku.

NÁVOD:20622_sk

https://www.youtube.com/watch?v=-BQVOgpifEM

O značce AKROS

Španělská rodinná firma se skvělým profesionálním týmem, která má více než 30 leté zkušenosti s výrobou vzdělávacích pomůcek. Prodává do více než 50 zemí a zabývá se převážně vývojem pomůcek pro školy a školky. Své pomůcky vyvíjí za pomoci učitelů, logopedů, odborníků na vzdělávání a cílem je vymýšlení takových didaktických her, které budou děti ne jen bavit, ale zároveň je budou rozvíjet a vzdělávat. Koncepty produktů jsou často navrženy pro práci s učiteli a jejich žáky.

akros
          logo

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzdělávací hračky pro děti
Záruka: 2 roky
1. Pro: Kluk, Holka
2. Věk: Od 3 let, Od 4 let, Od 5 let, Od 6 let
3. Čím se baví: Společenské hry, Hudba
4. Materiál: Papír/karton
5. Obor: Didaktika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

6712 zvukove pribehy skolni den a rocni obdobi
1 707 Kč

Logopedická pomůcka navržená pro práci učitele či logopeda s dětmi. Odpovídající zvuková a vizuální vodítka pomáhají dětem rozšířit svou slovní zásobu a naučit se skládat věty a...

Kód: 17007