Váha pro začátečníky s medvídky

Set váhy a medvědí rodinky. Jednoduchá váha se používá jednoduše a je ze dvou dílů. 10 medvídků v základních barvách s dětmi procvičí barvičky, třídění a navíc každý medvídek je jinak velký a jinak váží, trkžře mohou třídit ne jen podle barev, ale i podle váhy a velikostí. 

,

Dostupnost Skladem
Kód: 2030014
450 Kč
Váha pro začátečníky s medvídky

Vážící systém se pouze nasadí pomocí klipu a může se začít. Součástí je medvědí rodina a to doslova. Medvídek táta je největší a váží nejvíc - 12 g. Medvídek máma váží 8 gramů a medvídek mláďátko váží pouze 4 gramy. S touto váhou a rodinou tak děti procvičí základy opravdu všeho - barvičky, třídění podle barev, rovnání podle velikosti a váhy, vyzkouší si principy vážení a naučí se počítat do deseti. A nakonec se můžete i pobavit o medvědí rodině.

 

Obsah:

  • Plastová váha, rozměry: 40x10 cm
  • 10 medvídků

 

V případě zájmů je možné doobjednat velký set medvídků, se kterým se dá dále pracovat. Na výber jsou dvě varianty - 96 kusů v šesti barvách nebo 8 kusů ve 4 variantách. Napište nám o něj do poznánmky k objednávce!

Výrobce doporučuje dětem ve věku od 3 let, ale zálleží na individuálních schopnostech Vašich dětí.

Výrobce Learning Recources

Logo

Americká značka, která je už více než 30 let lídrem v oblasti vzdělávacích hraček. Všechny jejich hračky jsou navrženy tak, aby pomáhaly dětem rozvíjet klíčové vzdělávací dovednosti - Jejich hlavním heslem je "Připravte se na svět!". Jsou nadčasoví! Nezalekli se ani pokrokového vývoje a v jejich nabídce tak můžete jadnoduché programovací roboty nebo robotické myši. I tyto produkty můžete najít v naší nabídce.

image

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzdělávací hračky pro děti
1. Pro: Kluk, Holka
2. Věk: Od 3 let, Od 4 let, Od 5 let, Od 6 let
3. Čím se baví: Matematika, logika
4. Materiál: Plast
5. Obor: Barvy, Matematika a logika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

10764 didakticke puzzle se skritky pocitani kodovani
1 120 Kč

Hledejte různé cesty ke složení puzzlí! Celodřevěné "tyčkové" puzzle s motivem venkova. Nejedná se ale jen tak o nějaké puzzle, ale o kvalitní didaktickou pomůcku, díky které...

Kód: 2007006
10767 didakticka pomucka aquarium kodovani
1 190 Kč

Každá rybička v akváriu má své místo a hlavním úkolem je ho najít. Vzdělávací pomůcka, která pomáhá rozvíjet logické myšlení, pozorovací schopnosti a prostorovou orientaci. Pro...

Kód: 2007004
9063 didakticka pomucka na trenovani prostoroveho vnimani jak se sedi na strome
990 Kč

Skvělá pomůcka na orientaci v prostoru a naučení předložek.

Kód: 1907002