Supersíla zdravého jídla Didaktické kartičky Akros

Značka: Akros

Objevte „superschopnosti“ skryté v potravinách a staňte se „superhrdinou“ zdravé výživy!

Dostupnost Skladem
Kód: 2101001
690 Kč
Supersíla zdravého jídla Didaktické kartičky Akros
Značka: Akros
konkurenční výhody

Tato hra pomáhá učit se zdravým stravovacím návykům. Ukazuje, jak je důležité do svého jídelníčku zařadit co nejširší škálu jídel. Děti se naučí i třídit podle hlavních živin, které potraviny obsahují a hlavní skupiny jídel a zařazovat, do kterých patří.

Co se naučím ? 

  • Zdravé stravování
  • Zdravé návyky
  • Hlavní skupiny potravin
  • Hlavní živiny

Balení obsahuje : 

• 45 vysoce kvalitních kartonových oboustranných karet se „super jídlem“ na přední straně a skutečným jídlem na zadní straně (7 x 7 cm)

• 5 vysoce kvalitních kartonových oboustranných pětiúhelníkových karet s dětmi na přední straně a „superhrdiny“ na zadní straně (7 cm strana)

Vhodné pro děti 3+

 

Tato hra byla vytvořena ve spolupráci s Generální radou oficiálních škol dietologů a výživových poradců (CGCODN) a Španělskou Akademií výživy a dietetiky.

O značce AKROS

Španělská rodinná firma se skvělým profesionálním týmem, která má více než 30 leté zkušenosti s výrobou vzdělávacích pomůcek. Prodává do více než 50 zemí a zabývá se převážně vývojem pomůcek pro školy a školky. Své pomůcky vyvíjí za pomoci učitelů, logopedů, odborníků na vzdělávání a cílem je vymýšlení takových didaktických her, které budou děti nejen bavit, ale zároveň je budou rozvíjet a vzdělávat. Koncepty produktů jsou často navrženy pro práci s učiteli a jejich žáky.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Didaktické hry
1. Pro: Kluk, Holka
2. Věk: Od 3 let
4. Materiál: Papír/karton

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

9339 hadej co si ostatni mysli
799 Kč

Logopedická pomůcka, která pomůže Vaše děti rozmluvit. Set 54 reálných fotografií ze života pomůže rozšířit slovní zásobu.

1901001
6730 jidlo pro tebe
590 Kč

Děti vidí všechno skvělé jídlo v supermarketech, ale odkud potraviny skutečně pochází? Jak a kde roste ovoce a zelenina? Tato hra dětem ukáže původ různých potravin.

17015
baby puzzles healthy food
449 Kč

Puzzle, které je přizpůsobeno tak, aby je mohly skládat nejmenší děti už od 2 let. Díkmy krásným reálným fotografiím si děti zdravé jídlo jistě oblíbí.

50222
food production sequences nita and zaro2 2
460 Kč

Logická hra z kvalitního materiálu - základní sledy a posloupnosti - výrobní procesy potravin.

30661
"Pyramida zdravé výživy" k dotvoření Playmais® Classic
670 Kč

O tom, co jíst, jak a v jaké míře je určitě dobré dětem vštěpovat, co nejdříve, aby si osvojily základy zdravého stravování. A jak jinak než touto zábavnou kreativní formou s...

2110020
the healthy eating pyramid
950 Kč

Naučte děti správnému stravování.  Hoďte kostkou a podle toho, jaká barva padne, dopňte do pyramidy příslušný druh potraviny. Se samokontrolním opravným systémem: přesvěčte se,...

20554
Didaktické maxi pexeso Povolání
490 Kč

Objevte různé druhy povolání při hře zábavného Maxi pexesa u kterého si zároveň procvičíte i paměť. 

2101003
Maxi pexeso Hygiena a zdraví
490 Kč

Kolik hygienických a zdravotních návyků znáte? Pojďme to zjistit s tímto zábavným didaktickým Maxi pexesem.

2101002
Počítáme se sovičkami od 1-10 -
820 Kč

Zábavná sada aktivit, počítání sov. Vaše děti budou rádi rozvíjet své dovednosti počítáním pomocí těchto přátelských sovích počítadel.  

2130032
duhove kamienky set aktivit s predlohami
Novinka
990 Kč

Sada barevných oblázků Rainbow Pebbles®, které jsou v ruce tak příjemné, že je nebudete chtít pustit. Z oblázků můžete vytvářet kreativní mandaly, skládat je na sebe do různých...

1910021