Hledáme superhrdinu!

Pojďte si s námi hrát!

Hledáme obchodníky, konzultanty nebo reprezantanty do mateřských a základních škol... nazývejme to, jak chceme. Potřebujeme prostě milého, komunikativního člověka, který se nebojí a umí si povídat s lidmi. Práce u nás je oblíbená, protože řízení volného času a páce je čistě na Vás. Můžeme řešit IČO či DPP. Odměnou Vám je spokojená mateřská škola, protože naše vzdělávací hračky opravdu nutně potřebují. Dále samozřejmě také milý kolektiv, kde je vždy dobrá nálada. A samozřejmě tím nejlepším je hezká práce s kvalitními didaktickými pomůckami. Finance až nakonec, ale chápeme, že jsou pro Vás jistě důležité. ;) Odměníme Vás formou provizí. Začínáme na 11% z obratu, ale časem až 20%! Máte jiný návrh odměňování? Řekněte nám Vaší představu, třeba společně vymyslíme zajímavý kompromis.

Práce je vhodná pro maminky či tatínky na mateřské dovolené, protože ji lze hezky kombinovat i s dětmi. Pracovat pro nás mohou ale třeba i babičky a dědečkové, kteří si chtějí přivydělat hezkou a zajímavou prací. Ale samozřejmě vhodná je i pro kohokoliv, kdo bude chtít a koho bude bavit. Vše naučíme a zaškolíme.

Máte-li zájem, napište nám email na: antonie.svobodova@chytrehracky.cz nebo ideálně rovnou zavolejte na telefonní číslo: +420 725 835 534

Těšíme se na Vás.