Závěsný organizér ne jen na výrobu adventního kalendáře, 24 kapes, 60x93 cm

Praktický organizér ze silného plátna s kapsami a plastem potaženou zadní stranou pro lepší stabilitu.

Dostupnost Skladem
Kód: 2221070
575 Kč
Závěsný organizér ne jen na výrobu adventního kalendáře, 24 kapes, 60x93 cm

V horní části organizéru je pouzdro s kruhovou dřevěnou tyčí na zavěšení. Je ideální pro uložení nejrůznějších drobností nebo na výrobu adventního kalendáře.

Zdobit lze fixy a barvami na textil, razítkovanými vzory, plstí, látkou, stíracími samolepkami, nažehlovací látkou atd... Nažehlujte pouze na přední stranu, protože zadní strana je potažena plastem.

Rozměry 93cm x 60cm.

Vhodné pro děti od 3let.

 

Creativ Company

Creativ Company byla založena v Dánsku v roce 2000 a dnes má 180 oddaných zaměstnanců v 10 evropských zemích. Kreativita je naší vášní. Chceme povzbuzovat a podporovat kreativitu, a tím rozvíjet kreativní, inovativní a nápadité lidi. Vyvíjíme základní i inovativní produkty, návrhy a nápady a prostřednictvím sítě celosvětových dodavatelů a partnerů se snažíme najít produkty, které splňují požadavky našich kreativních zákazníků. 

Od svého vzniku jsme získali několik ocenění a ocenění za vysokou pracovní spokojenost našich zaměstnanců. V roce 2011 jsme byli oceněni velkým titulem třetí nejlepší evropské pracoviště od „Great Place to Work Institute, Europe“. Doufáme, že se chcete připojit k našemu kreativnímu světu a že vás můžeme inspirovat v mnoha hodinách hry, učení, zábavy a studia.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské hračky a stavebnice
1. Pro: Kluk, Holka
2. Věk: Od 3 let, Od 4 let, Od 5 let, Od 6 let, Od 7 let
3. Čím se baví: Tvoření
5. Obor: Jemná motorika, Výtvarná výchova, Kreativita

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: