Novinky

Katalog novinek Jaro 2023

Katalog novinek Jaro 2023

Katalog novinek pro letošní jaro už je vytištěn a máme z něj radost. V letošních novinkách totiž představíme několik novinek od české značky Detoa. Také jsme pro Vás vybrali ty nejkrásnější magnetické stavebnice australské značky Connetix. Letošní rok je ve znamení emocí, najdete u nás tedy i celou řadu didaktických pomůcek, které pomáhají dětem poznávat emoce a učí se tak s nimi lépe pracovat.

 

Katalog budeme balit do balíčků Vašich objednávek, ale můžete si ho i stáhnout.

Novinky Jaro 2023

 

 

Stáhněte si halloweenské masky

Stáhněte si halloweenské masky

Stáhněte si u nás halloweenské šablony ke kreativnímu tvoření. Můžete podle fantazie pokreslit nebo polepit. Formátově je vhodné i k vyrobení masky. Zkuste vystřihnout a nalepit na karton. Po stranách připevněte gumičku, aby drželo na hlavách. My zkoušely variantu s nalepením špejle do spodní části a přidržovali jsme před obličejem. Můžete využít i k halloweenskému rodinnému focení. Můžete tisknout dýni, kostlivce nebo děsivého Frankensteina!

 

Stahovat můžete zde:

Halloweenské šablony ke ztažení PDF

 

 

 

Spoustu kreativní halloweenské zábavy z Chytrých hraček,

přeje Tonča

 

 

Pro velký zájem spouštíme předobjednávku na látkové adventní kalendáře!

Pro velký zájem spouštíme předobjednávku na látkové adventní kalendáře!

Pro velký zájem spouštíme předobjednávku na závěsné organizéry, ze kterých si můžete dotvořit vlastní adventní kalendář! Po první várce se totiž zaprášilo hned  a to ještě nebyl ani konec října. Vzhledem k velkému zájmu budeme mít další až v polovině listopadu. Proto doporučujeme, neváhejte a objednávejte už teď. Doručíme Vám hned, jakmile dorazí na náš sklad, nejpozději do 25.11.2022. Na našem eshopu najdete i spoustu dalšího kreativního materiálu k dotvoření Vašich kalendářů nebo i velkou nabídku drobných dárků, kterým můžeme své adventní kalendáře doplnit.

Objednávejte zde:

Látkové organizéry na výrobu adventního kalendáře

Drobné dárky do adventních kalendářů

Materiál k dotvoření kalendářů