Paměťová světelná hra BrainBolt™

Kód: 2130043
750 Kč
Objednáno u dodavatele
Položka byla vyprodána…

Je těžké zaujmout v dnešní době tabletů a mobilů starší děti, ale tahle hra je právě pro ně a skvěle potrénuje paměť a pozorovací schopnosti!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je čas na dokonalý test paměti. Zkuste si zapamatovat světelné sekvence a sledovat je tak dlouho, jak to půjde, aniž byste narušili vzor. Zní to snadno? Ne tak rychle! Přijměte výzvu a podívejte se, proč je BrainBolt návyková logická hra, kterou můžete hrát znovu a znovu

BrainBolt je paměťová hra od herních odborníků z Learning Resources. Hra rozvíjí paměťové schopnosti a pomáhá s vizuálním skenováním. Vyzvěte svůj mozek tím, že si budete pamatovat světelnou sekvenci a sledovat ji tak dlouho, jak to půjde, aniž byste narušili vzor.

Perfektní pro sólové hry. Má také režim pro dva hráče, časovaný režim pro rychlejší hru a pokročilý režim pro zkušené hráče. BrainBolt je díky své velikosti a designu výborný také na cesty. Vezměte si tuto zábavnou hru kamkoliv sebou a bavte se nejen s kamarádi, ale také s rodiči.

BrainBolt měří 11 cm x 15 cm a je dodáván s 3 bateriemi AAA nainstalovanými pro okamžitou herní akci.

Výrobce doporučuje dětem od 7 let, ale záleží na schopnostech Vašeho dítěte.

 Více ve videu:

Výrobce Learning Recource

Americká značka, která je už více než 30 let lídrem v oblasti vzdělávacích hraček. Všechny jejich hračky jsou navrženy tak, aby pomáhaly dětem rozvíjet klíčové vzdělávací dovednosti - Jejich hlavním heslem je "Připravte se na svět!". Jsou nadčasoví! Nezalekli se ani pokrokového vývoje a v jejich nabídce tak můžete jednoduché programovací roboty nebo robotické myši. I tyto produkty můžete najít v naší nabídce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro kluky
1. Pro: Kluk, Holka
2. Věk: Od 7 let
3. Čím se baví: Společenské hry, Matematika, logika
4. Materiál: Plast
5. Obor: Matematika a logika, Paměť, Postřeh, Pozorovací schopnosti
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: