Házení na cíl - 2 varianty hry

Tuto hru házení kroužků lze hrát na třech různých úrovních obtížnosti a díky materiálu ji lze používat i uvnitř.

Dostupnost Skladem
Kód: 2205021
359 Kč
Házení na cíl - 2 varianty hry

Zdokonalování motorických dovedností s touto hrou již není vázáno pouze na léto a zahradu. Kroužky jsou vyrobeny z filce, takže se při nešikovném hodu neponičí nábytek a ani podlaha. Léty ověřená a neustále zábavná hra, kterou mohou hrát děti i dospělí a jejíž obtížnost si můžete jednoduše regulovat. 

Proč jsou společenské hry Goki důležité? Jsou nejen pomocníkem při zahánění dlouhé chvíle za sychravého počasí, ale přináší dětem i dospělým zábavu, poučení a rozvíjí schopnosti a dovednosti dětí.

Přibližná hmotnost: 0,21 kg, baleno v krabičce s víkem.

Výrobce doporučuje dětem od 3 let, ale záleží na schopnostech Vašeho dítěte.

 

Hračky značky GOKI

Goki je zkratka dvou jmen - zakladatelů této populární německé značky. Gollnest & Kiesel je evropský inovativní výrobce dřevěných hraček a největší hračkářská společnost v severním Německu. Společnost byla založena v roce 1981 Gerhardem Gollnestem a Fritz-Rüdigerem Kieselem. Dnes má společnost více než 500 zaměstnanců. Jejich snahou je, aby dětský pokoj a celé dětství bylo barevnější. V naší nabídce najdete spoustu produktů této značky - především oblíbených puzzlí či drobných dárků.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Vikingská dřevěná hra Kubb se zvířátky
1 150 Kč

Varianta vikingské hry pro malé hráče už od 3 let. Zabalte si s sebou na letní piknik nebo výlet a o zábavu bude postaráno.

Kód: 2205023