Set dřevěných puzzlí Povolání (10 skládaček)

Značka: ROLF Education

Objevte svět povolání s Setem dřevěných puzzlí Povolání od značky Rolf Education! Tento soubor 10 inkluzních dřevěných skládaček představuje neobvyklá povolání, která rozšiřují obzory dětí a pomáhají jim při volbě budoucího zaměstnání. Každá skládačka má 4 díly a ukazuje typické znaky a předměty spojené s daným povoláním pro muže i ženy.

Dostupnost Skladem
Kód: 2310004
2 190 Kč
Set dřevěných puzzlí Povolání (10 skládaček)
Značka: ROLF Education
Set dřevěných puzzlí Povolání (10 skládaček)
Novinka
konkurenční výhody
Pokud hledáte kreativní a vzdělávací hračku pro vaše děti, Set dřevěných puzzlí Povolání od značky Rolf Education je ideální volbou! Tento soubor obsahuje 10 dřevěných skládaček, které představují nejen typická povolání, která jsou běžně viditelná, ale také méně obvyklá povolání, která dětem rozšiřují obzory a pomáhají jim při volbě budoucího zaměstnání. Najdete tu třeba vědce, veterináře, lékaře, sportovce nebo umělecké profese.
 
Každá skládačka se skládá ze 4 dílů a jednoho typického znaku, vystihujícího danou oblast, ke které děti přiřazují konkrétní obrázky. Inkluzní puzzlíky zároveň ukazují, jak vypadá muž a žena nebo při konkrétním zaměstnání. Děti se nejen seznámí s vizuálním vzhledem různých povolání, ale také se naučí o typických znacích a předmětech spojených s daným povoláním. Tímto způsobem se děti aktivně učí a rozvíjejí své kognitivní schopnosti a představivost.
 
Set dřevěných puzzlí Povolání je nejen zábavným a kreativním způsobem trávení času, ale také nabízí vzdělávací hodnotu a podporuje rozvoj dětských dovedností. Buďte součástí dětského objevování světa povolání a pořiďte svým dětem tuto skvělou hračku!

Co rozvíjíme?

  • Rozvoj jemné motoriky: Děti cvičí svou jemnou motoriku při skládání jednotlivých dílků dohromady, což posiluje jejich dovednosti manipulace s předměty.
  • Rozvíjení prostorového myšlení: Skládání puzzlí přispívá k rozvoji schopnosti dětí vnímat a porozumět prostorovým vztahům mezi dílky a tvořit celkový obraz.
  • Rozvoj poznávání: Děti se učí rozpoznávat různá povolání a jejich charakteristické rysy, což posiluje jejich schopnost kategorizace a porozumění světu kolem nich.
  • Rozvoj sociálních dovedností: Skládání puzzlí může být i společenskou aktivitou, která podporuje sdílení, spolupráci a komunikaci mezi dětmi.
  • Podpora představivosti a kreativity: Děti si při skládání puzzlí mohou představit různé situace a příběhy spojené s danými povoláními, což rozvíjí jejich kreativitu a fantazii.

Obsah a rozměry

  • 10 skládaček po 5 dílech
  • Uloženo v dřevěném rámečku rozměrů 18x18 cm

Určeno dětem od 3 let, ale záleží na individuálních schopnostech Vašich dětí.

 

 

 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

PEXETRIO - Povolání
175 Kč
230 Kč (–23 %)

Pexetrio bezesporu patří do naší nabídky. Co dělá traktorista a o policista? Seznamte se s různými typy povolání pomocí tak trochu jiného pexesa, které rozhodně není nudné.

17064
Didaktické maxi pexeso Povolání
490 Kč

Objevte různé druhy povolání při hře zábavného Maxi pexesa u kterého si zároveň procvičíte i paměť. 

2101003
7087 maxi pexeso etnika
470 Kč

Krásné fotografie tváří lidí z různých koutů světa. S kartami se hraje klasická memo hra – hledání dvojic.  Využít je lze pro výuku o jednotlivých...

20403
Inkluzní pexeso - Škola, rodina a mír
490 Kč

Další chytré pexeso z dílen španělského odborníka na didaktické pomůcky Akros Educational. Tentokrát na téma inkluze. Objevujte rozmanitosty a rozdílnosti ve škole, doma a v...

2301010
Profese 1 - naučné puzzle 21 dílků
Tip
410 Kč

Puzzle Profese 1 je edukativní hra, obsahující 21 pevných dílků, ze kterých při správném přiřazení a poskládání vzniknou 3 velké samostatné kulaté obrázky následujících profesí:...

2351007
Profese 2 - naučné puzzle 21 dílků
Tip
410 Kč

Puzzle Profese 2 je edukativní hra, obsahující 21 pevných dílků, ze kterých při správném přiřazení a poskládání vzniknou 3 velké samostatné kulaté obrázky následujících profesí:...

2351008
vehicles de travail
Akce Doprodej
360 Kč
479 Kč (–24 %)

Asociační hra, ve které se má přiřadit 6 vozidel používaných různými profesemi k předmětům, které se v této profesi obvykle používají (hasiči, sanitka, traktor, míchačka, atd.)....

20580
7159 drevene provlekani povolani
899 Kč

Set 24 dřevěných figurek, které propojují a reprezentují různé typy povolání a pro ně typické pomůcky. Inspirováno montessori metodologií!

52312
les metiers2
Doprodej
699 Kč

Asociační hra, kde úkolem je přiřadit 4 kartičky s předměty k profesi či povolání, kde se běžně používají. Objevte až 12 různých povolání. Hru může hrát až 12 dětí.

20560