Set nádob na výrobu sněžítek, 18 kusů

Vyrobte si vlastní krásnou domácí sněhovou kouli.

Dostupnost Skladem
Kód: 2221063
690 Kč
Set nádob na výrobu sněžítek, 18 kusů

Plastová koule má bílé plastové víko a je zcela vodotěsná.

Dekorace nalepte dovnitř dna víka pomocí voděodolného lepidla, např. lepicí pistolí. Naplňte kouli vodou a třeba třpytkami, nebo umělým sněhem. Pro dosažení nejlepšího výsledku naplňte kouli asi půl centimetru od okraje, v závislosti na hustotě dekorace, a poté na ni našroubujte víko.

Hotovou sněhovou kouli můžete použít jako dekoraci.

Balení obsahuje 18ks o rozměrech 8,5 cm x 8xm a velikost otvoru 4,7 cm.

Vhodné pro děti od 3let.

 

Creativ Company

Creativ Company byla založena v Dánsku v roce 2000 a dnes má 180 oddaných zaměstnanců v 10 evropských zemích. Kreativita je naší vášní. Chceme povzbuzovat a podporovat kreativitu, a tím rozvíjet kreativní, inovativní a nápadité lidi. Vyvíjíme základní i inovativní produkty, návrhy a nápady a prostřednictvím sítě celosvětových dodavatelů a partnerů se snažíme najít produkty, které splňují požadavky našich kreativních zákazníků. 

Od svého vzniku jsme získali několik ocenění a ocenění za vysokou pracovní spokojenost našich zaměstnanců. V roce 2011 jsme byli oceněni velkým titulem třetí nejlepší evropské pracoviště od „Great Place to Work Institute, Europe“. Doufáme, že se chcete připojit k našemu kreativnímu světu a že vás můžeme inspirovat v mnoha hodinách hry, učení, zábavy a studia.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry a pomůcky pro školy a školy
1. Pro: Kluk, Holka
2. Věk: Od 3 let, Od 4 let, Od 5 let, Od 6 let
3. Čím se baví: Tvoření
4. Materiál: Plast
5. Obor: Jemná motorika, Výtvarná výchova, Kreativita

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: