Střípky ze sociálních sítí Antonie z Chytrých hraček - Lupa

Jak jsme v době první vlny koronavirového stavu nouze trávili čas na zahradě naší chalupy... Co si o lupě myslí naše děti? ;)

Včera byl Den Země, tak jsme byli s lupama prozkoumat tu naší, scvrknutou na zahradu kolem chalupy. Tonda se nechtěl fotit, sbalil svých 10 autíček, ale to už nepobral lupu. Chvíli to zkoušel, pak to vzdal, zahodil lupu a šel napřed.
.
A po cestě jsme toho potkali fakt hodně. Jako třeba auto... auto... auto a nebo taky auto. "Tondo, není to spíš kytí?"
"Asi neee. Auto."
.
Venouš prozkoumal pamprlici, sedmikrásku, podíval se doprava, doleva, řekl, ze zblízka je všechno fakt divný a jestli si už může jít půjčit ten počítač. 
.
Tak jsem se procházela chvilku sama, prohlížela stromy a všude samí brouši a pavouši. A pak jsem si chtěla vyfotit nějaký to selfíčko, protože sluníčko mi sluší nejvíc a málem jsem si vypálila lupou díru do čela. Jakože fakt to funguje! Potvrzeno!
.
Takže lupa! Krásná, velká, bytelná, odolná! Na takovýto zkoumáníčko a nebo když chcete něco podpálit.
 
 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Antonie o sobě:

 
"Jsem Antonie - ta z Chytrých hraček, ta se staromódním jménem, pod kterým si většina představí důchodkyni. :)
Jsem hrdou majitelkou firmy Chytré hračky. Jsem majitelkou, ale nejsem zakladelkou. Společnost založila jiná maminka a už je to téměř 20 let ( i když firma v pravém slova smyslu - tedy s.r.o. je až od roku 2013). Hlavním posláním bylo vždy vybírat kvalitní didaktické hračky a pomůcky pro předškolní a školní vzdělávání. Podařilo se navázat dobré vztahy s kvalitními výrobci z celého světa, jejichž produkty v naší nabídce najdete dodnes. Původní myšlenky se snažíme držet a věřím, že se nám to daří. Mou velkou snahou, kterou vnímám i jako takové mé poslání, je - příbližit vzdělávací svět hraček a didaktických pomůcek i Vám - rodičům Vašich skvělých dětí. Já, osobně jsem totiž měla z označení "didaktické" a "vzdělávací" vždy tak trochu respekt. Pochopím to? Bude nás to s dětmi bavit? Budeme vědět, jak si s tím hrát? Nebude to drahé? Dnes se zdá, že všichni výrobci vsadili na "vzdělávací" cestu, protože to prostě prodává. Za mě ale stále platí to, že nejsou hračky jako hračky a že se všechny hračky dají využít i jinak než jen podle návodu.
 
Zároveň jsem i manželkou a matkou tří úžasných dětí - Vašíka (6 let), Antonína (3 roky) a Josefíny (1 rok). Manžel i děti jsou důležitou součástí naší firmy. Díky manželovi jsem schopná posouvat sebe i Chytré hračky technicky vpřed. Děti mi dělají pravidelné testery našich novinek. Jednodušše se řídíme heslem, nebaví-li hračka ani chvilku ani jedno z našich dětí, nebude pravděpodobně bavit ani děti našich zákazníků.
 
Věřím, že si u nás vybere každý. Pokud Vám však něco chybí, nebojte se nám o tom napsat. Všechny připomínky jsou pro nás důležité a cenné.
 
Děkujeme, že jste s námi a přejeme Vám krásné, kreativní dny, plné zábavného, chytrého hraní."
 
Antonie z Chytrých hraček
 
Děkujeme za váš nákup.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení