Střípky ze sociálních sítí Antonie z Chytrých hraček

Jak jsme kreativně dotvářeli přírodní zvířátka Goki z naší nabídky - najdete zde: Přírodní zvířátka Goki ke kreativnímu dotvoření
 
A jak jsme si u toho povídali ;)
 
"Toníku, co je tohle za zvířátko?"
"To je koko. "
"Tondo, to je slepice a dělá kokokodááák. To je slepice, já vím, že to umíš říct. Řekni sle-pi-ce. " "Koko."
"A co je tohle za zvířátko?"
"Koko."
"Tondo, to je kachna. Kač kač, třeba jako Kačer Skrblík z Kačeřích příběhů, víš?"
Venouš: "Mami, kačeři jsou nudaaaa."
"Joo? My jsme to měli docela rádi se ségrou. A co není nuda?"
"Přeci Sponge Boooob! A nejvíc nejlepší je Minecraft. Můžu počítač?"
"Nemůžeš!" "Škoda." "Hm, život." ????‍♀️
"Toníku, co je tohle za zvířátko?"
"Koko." "To je pták, správně, ale je to husa. Řekni Husa, Tondo." "Koko."
Venouš: "A můžu telefon?" "Nemůžeš. Na, vybarvi si zvířátko." "Proč prase?" "Protože mám pocit, že to Ti půjde nejlíp." "Aha."
"Co je tohle za zvířátko, Tondo." "Chro."
"Prase. Pra-se. Prasátko."
"Chro."
"Tak jo. A jako co si teď připadá maminka?"
"Buuu?" ????????????????
.
Takže búúú, beéé, mééé, koko, koko a koko, ýhajaa, mňau, haf a králík v jednom balení. Dřevěné profily zvířátek k dotvoření a budete mít hezký den. ???? 10 kousků, velikost cca 6 cm. A žádná překližka, fakt dřevo dřevěné! ????
 
 
Více najdete na našich sociálních sítích, kam pravidelně přispíváme. Dělíme se o fotky z místa činu (většinou z našeho skladu ;)), ukazujeme novinky, akční produkty, občas i soutěžíme a prokládáme veselými historkami ze života majitelky "Antonie z Chyrých hraček".
 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Antonie o sobě:

 
"Jsem Antonie - ta z Chytrých hraček, ta se staromódním jménem, pod kterým si většina představí důchodkyni. :)
Jsem hrdou majitelkou firmy Chytré hračky. Jsem majitelkou, ale nejsem zakladelkou. Společnost založila jiná maminka a už je to téměř 20 let ( i když firma v pravém slova smyslu - tedy s.r.o. je až od roku 2013). Hlavním posláním bylo vždy vybírat kvalitní didaktické hračky a pomůcky pro předškolní a školní vzdělávání. Podařilo se navázat dobré vztahy s kvalitními výrobci z celého světa, jejichž produkty v naší nabídce najdete dodnes. Původní myšlenky se snažíme držet a věřím, že se nám to daří. Mou velkou snahou, kterou vnímám i jako takové mé poslání, je - příbližit vzdělávací svět hraček a didaktických pomůcek i Vám - rodičům Vašich skvělých dětí. Já, osobně jsem totiž měla z označení "didaktické" a "vzdělávací" vždy tak trochu respekt. Pochopím to? Bude nás to s dětmi bavit? Budeme vědět, jak si s tím hrát? Nebude to drahé? Dnes se zdá, že všichni výrobci vsadili na "vzdělávací" cestu, protože to prostě prodává. Za mě ale stále platí to, že nejsou hračky jako hračky a že se všechny hračky dají využít i jinak než jen podle návodu.
 
Zároveň jsem i manželkou a matkou tří úžasných dětí - Vašíka (6 let), Antonína (3 roky) a Josefíny (1 rok). Manžel i děti jsou důležitou součástí naší firmy. Díky manželovi jsem schopná posouvat sebe i Chytré hračky technicky vpřed. Děti mi dělají pravidelné testery našich novinek. Jednodušše se řídíme heslem, nebaví-li hračka ani chvilku ani jedno z našich dětí, nebude pravděpodobně bavit ani děti našich zákazníků.
 
Věřím, že si u nás vybere každý. Pokud Vám však něco chybí, nebojte se nám o tom napsat. Všechny připomínky jsou pro nás důležité a cenné.
 
Děkujeme, že jste s námi a přejeme Vám krásné, kreativní dny, plné zábavného, chytrého hraní."
 
Antonie z Chytrých hraček
 
 
 Děkujeme za váš nákup.
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení