Základy programování - Robotická myš Colby a set aktivit s překážkami a mosty

Kód: 2030016
Novinka Tip
2 190 Kč
Objednáno - na dotaz

Skvělá pomůcka pro nejmenší děti na pochopení základů programování. Tahle myš udělá přesně to, co jí naučíte. Vymyslete si překážkovou dráhu nebo bludiště a naplánujte jí cestu! Naprogramovali jste myš správně a najde Colby svůj oblíbený sýr? To se dozvíte, hned jak myš vypustíte. Skvělá zábava, kterou můžeme po několikahodinovém testování jen doporučit. V setu je programovací myš a celá řada doplňků ke stavbě dráhy, příkazových karet a úkolových kartiček.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky tomuto setu postavíte překžkovou dráhu pro myš Colby. Pomáhá dětem snadno pochpit, co je algoritmus, jak ho naprogramovat a následně zhodnotit. práce s ní podporuje vnímání prostorové orientace, rozvíjí logické uvažování, paměť a pozorovací schopnosti. Motivujue ke hře, verbální komunikaci a ke koncentraci. Myš má programovatelná tlačítka, vyžaduje baterie 3AAA (nejsou součástí balení), otáčí se v 90 stupňovém úhlu doleva a doprava. Pohybuje se po 10 centrimetrech dopředu. V setu samozřejmě najdete návod jak s myší pracovat, společně s tipy na aktivity.

 

Obsah a rozměry:

1 ROBOTICKÁ MYŠ cOLBY VE VELIKOSTI 10 CM

30 OBOUSTRANNÝCH PŘÍKAZOVÝCH KARET

10 OBOUSTRANNÝCH KARET S AKTIVITAMI

16 KUSŮ PLASTOVÉ MŘÍŽKY  (na sestavení dráhy)

1 SÝR

 

Podívejte se na toto video:

 

Výrobce Learning Recources

Logo

Americká značka, která je už více než 30 let lídrem v oblasti vzdělávacích hraček. Všechny jejich hračky jsou navrženy tak, aby pomáhaly dětem rozvíjet klíčové vzdělávací dovednosti - Jejich hlavním heslem je "Připravte se na svět!". Jsou nadčasoví! Nezalekli se ani pokrokového vývoje a v jejich nabídce tak můžete jadnoduché programovací roboty nebo robotické myši. I tyto produkty můžete najít v naší nabídce.

image

Doplňkové parametry

Kategorie: Interaktivní hračky
1. Pro: Kluk, Holka
2. Věk: Od 3 let, Od 4 let, Od 5 let, Od 6 let
3. Čím se baví: Výpočetní technika, programování
4. Materiál: Plast
5. Obor: Jemná motorika, Matematika a logika, Paměť, Prostorová orientace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: