Konečně máme otevřeno i pro vás!

Obchůdek Chytré hračky Pro piďany

Když se spojí dvě různé energie, které se dokáží doplňovat a povzbuzovat, mohou vzniknout opravdu zajímavé projekty - i takové, o kterých si myslíte, že není možné zrealizovat. Téměř bez rozpočtu, s hlavou plnou nápadů, s velkou chutí a elánem se nám povedlo společně s (teď už mohu i směle napsat - s kolegyní) Adélkou z Propidany.cz přetvořit během dvou měsíců naší původní kancelář na obchůdek, kam můžeme už směle pozvat i vás všechny.

Žádná překážka nebyla až tak velká, aby nás dokázala zastavit!

Naše kancelář a od 13. 9. 2021 i obchod, je totiž součástí historického objektu z roku 1720. Původní hostinec, který stojí na jedné z původních obchodních kižovatek mezi Horními Počernicemi, Jenštejnem a Vinoří v Radonicích u Prahy, okouzil i televizní štáby při nátačení několika dílů pořadu Bakálaři. Dokonce i filmový režisér Karel Kachyňa využil historické prostory k několika scénám v seriálu Vlak dětství a naděje. Prostory tedy krásné, ale také staré a samé překvapení. :) Kompletní rekonstrukce nebyla pro nás reálná. Zároveň jsme nechtěli opouštět prostory, ke kterým jsme si za ty roky vybudovali vřelý vztah jakožto i k majitelům objektu, kteří nám v mnohém vycházejí vstříc. Rozhodli jsme se tedy, že dokonalé nedokonalosti přiznáme, že se za ně nebudeme stydět a že je odhalíme i vám. Téměř tři měsíce od doby, co jsme si s Adélkou plácly - jsme stěhovaly, vyklízely, malovaly, budovaly, stavěly, vymýšlely, vyráběly - společně se čtyřmi dětmi v zádech, za podpory našich mužů (bez kterých by nebyl ani nábytek, ani káva :).

Představa byla jasná

Chtěly jsme prostor přetvořit na obchůdek, který bude milý, sympatický a uvolněný. Kde děti budou mít své zázemí. Kde si svůj den můžete zpříjemnit dobrou kávou s sebou. Kde si můžete prohlédnout Chytré hračky nebo bazárkové oblečení a popovídat si s námi. Kde vás zkrátka vždy rádi uvidíme. Jestli se nám povedlo nebo ne? Navštivte nás a dejte nám vědět - za každou zpětnou vazbu budeme rádi a vezmeme si jí k srdci.

Co v obchůdku můžete najít:

  • Vzdělávací a didatické hračky a pomůcky
  • Bazárkové oblečení a boty pro děti
  • Bazárkové hračky - Vracíme totiž hračkám život a vracíme je stále do oběhu
  • Koutek pro děti, kde si děti mohou vyzkoušet některé z hraček z naší nabídky
  • Uvaříme Vám Dobrou kávu s sebou
  • Zároveň sloužíme jako výdejní místo Zásilkovny

Kde nás najdete?

Ligasova 29, Radonice, Praha - východ, 250 73

Každý všední den od 10:00-18:00

Obchůdek Chytré hračky Pro Piďany na mapě

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení